Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi a napi kalóriaszükségle...

Mennyi a napi kalóriaszükségletem ha 170cm és 50kg vagyok?

Figyelt kérdés
Mindennap megcsinálok 100 felülést (egyébként ez éget kalóriát?) néha hétvégenként 150-t is. Ezek mellett mennyi a napi kalóriaszükségletem?

2017. dec. 7. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt szamold ki a napi kaloriaigenyed: [link]


100 felules meg semmi, legalabbis kaloriaegetes szempontjabol. Mennyi ideig tart? 5 perc max? Na az kb. 30-40 kcal. Felulest nem a kaloriaegetes miatt csinaljuk, hanem hasizom erositeshez.


Ehhez a testsulyhoz egyebkent pont, hogy nem kellene fogynod, mert gizda vagy, inkabb erositened, amihez viszont epp, hogy tobb kaloriara van szukseged.

2017. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2000 kcal
2017. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem szeretnék fogyni, épp ellenkezőleg. A felüléseket a hasizom szintentartása miatt csinálom egyszerűen kíváncsi voltam hogy csinál-e még ezen kívül akármit is a testemmel. A cél főleg a súlytartás és izmosodás lenne. 52kg az álomsúlyom de ez eléggé elérhetetlennek tűnik
2017. dec. 7. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

A felüléssel max annyit érsz el, h tönkre teszed a gerincedet. Inkább hasprést csinálj.


Szerintem olyan 1800 kcal körül lehet a szintentartód.

2017. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, lehet 1500 is, 2000 is... Mozogj is azért, az egészséges élethez kell. S a hasprés kímélőbb.
2017. dec. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!