Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok, még hány kg-t...

Mit gondoltok, még hány kg-t kéne fogynom? 😊🏃🏻

Figyelt kérdés

Kb.1 hónapja kezdtem a kcal számláslást,és úgy leadtam 4kg-ot.

Most vagyok 54.3 kg.A lábam az izmos,de a derekamon még van felesleg.

A krumplit,tésztát szinte teljesen elhagytam.Cukros eteleket is ritkán eszek.Ma 53 percet szobabicikliztem,1 órát eliptikus trénereztem és 30 percet és futottam 10.2 km/h-val.

Hétvégén van időm sportolni annyit mint ma.Hétköznap napi 1 órát szoktam eliptilus trénerezni.(Ilyen intenzíven sportolni egy hete kezdtem el)


Mielőtt jönnétek,hogy biztos éheztetem magamat,leírom a mai étkezéseimet.


Reggeli:Cappucino édesitőszerrel,1 szelet ch csökkentett graham toast kenyért 2 szelet csirkemell sonkával,és egy szelet pannónia light sajttal.


Ebéd:Babgulyás,2 db sült édesburgonya


Vacsi:1 áfonyás joghurt,koffein mentes kávé édesítőszerrel


Nasi:1 olyan szendvics mint reggelire


161 vagyok,és 54.4 kg

Mennyot kéne fogynom,hogy az átlagos testalkat határán legyek és inkább karcsú testalkat szerű alkatom legyen?(nem a sovány vagy nagyon vékony)


Egyrészt azért szertnék fogyni,hogy jobban nézzel ki,és nőjjön egy kicsit az önbizalmam,másrészt mert ebbem az évben lesz a ballagóm és tuti olyan ruha lesz megszavazva ami ilyen testresimulós,szóval jól kéne,hogy álljon rajtam.


Az osztalytrasaim ilyen vagy magasabb magassággal 44-51 kg között vannak,szóval én vagyok a legkövérebb.


Légyszíves ne ellenséges válaszokat írjatok,hanem tényeleg olyat ami a kérdésemre válaszol.🙂


köszönöm előre is a válaszokat😇


(Elnézést az esetleges helyesírási hibákért,telefonról írtam.)


Köszönöm azoknak akik eddig végig olvasták



14/l



2017. dec. 10. 19:42
1 2
 1/20 TR75 ***** válasza:
62%

Szerintem semennyit.


"Az osztalytrasaim ilyen vagy magasabb magassággal 44-51 kg között vannak,szóval én vagyok a legkövérebb."


Legkövérebb... Na, ja.

2017. dec. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Sportolsz valamit? Szerintem járj el hobbiként rendszeresen atletizálni vagy kosarazni vagy valami. Amúgy nem vagy kövér én pl. 169,5 cm vagyok és 52 kg. 13 évesen. Mondjuk én mindennap 2 órát atletizálok. Nagyon sokat dob az izmaidon. És néger segged lesz😉😉
2017. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Leirtam fent,hogy napi 1 órát eliptilus trénerezek mindem nap,hetvegenkent meg nem csak eliptikus trénerezek,hanem futok 30 percet és 1 órát szobabiciklozek
2017. dec. 10. 22:40
 4/20 aranyos121 válasza:
írd be a googlbe hogy index mérő oda írd be a nemed,korod stb és ki adja hogy túlsúllyos vagy,nagyon vékony vagy vagy pont jó jó vagy de te pont jó vagy ne legyél gizda
2017. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Hadd számoljam ki:

Magasság: 161 cm

Testtömeg: 54.4 kg

Ideális tömeg 161 centihez: 54.4 kg, 54.4-54.4 az töttötöttő izé ... 0 kilót kéne még fogynod.

2017. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kevés a fehérje, a zöldség, sőt lehet, hogy a zsír is. Az összkalória szerintem kevés lehet, ennél többet is ehetnél (csak ne kenyérből meg cukros joghurtokból). 50 kg alá ne menj, és figyelj oda, hogy elég vitamint vigyél be.
2017. dec. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem vagy kövér, hanem pont egészséges. Nem kell fogynod.
2017. dec. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
35%
Semennyit, inkabb hizni, viszont azt agyra
2017. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem ezeket a kérdéseket...van otthon tükör nem?

Ha tetszel magadnak akkor semennyit, ha van még rajtad felesleg amit ledolgznál(amit írtál is) akkor csináld.

Az hogy hány kg vagy nem igazán mérvadó , fogalmunk sincs ebből mennyi a zsír/izom , ezt te látod.

Ezt ne vedd ellenséges válasznak, nem azért írtam.

Sok sikert!

2017. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
68%

Második vagyok, hidd el értek a témahoz!😌

Nos nagyon sok kalóriát égetsz el ezzel az edzéssel, ezért nagyon sokat is kéne bevinned. Ha nem eszel normálisan a következő napon már az izmodból épít le a szervezeted. Ez nagyon komoly sérülésekhez vezet!!!!!! Szerintem ne fogyj, egyél normálisan, és szálkásíts.. Ha gondolod írj rám privátban. Ezt meg fejezd be mert nagyon nagy sérülésed lesz!

2017. dec. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!