Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mennyi lenne az...

Szerintetek mennyi lenne az ideális súlyom és a kalória igényem?

Figyelt kérdés

Pár hete elkezdtem kicsit edzegetni itthon, napi 30-35 percet kb.

Nem akarok body builder lenni, csak az alakomon akarok javítani, a hasamon és a combomon van kis felesleg.

Jobban odafigyelek az étkezésemre, nem eszem pizzát és a tésztákat is visszafogtam.

Vegetáriánus vagyok.

Szerintetek mennyi lenne az ideális súlyom, ha 172 cm vagyok? Átlagos testalkatom van, közepes csontozatom.

És mennyi lenne a kalória igényem? Nem ülő munkát végzek, mondjuk h könnyű fizikai munkát, sokat járkálok munkaidőben és utána is.

30/N)


2017. dec. 14. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
172 cm-hez mondjuk 58-68 között jó a súlyod. Csontozatfüggő. A kalóriaigényed szerintem 1800-2000 kcal között lehet.
2017. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem íróval, persze testalkat- és izomtömegfüggő is az ideális súly, ezt nem lehet megmondani, de a megadott sáv az egész jó, csak van, aki több és mégis remekül néz ki...
2017. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!