Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha sporttal és éheztetés...

Ha sporttal és éheztetés nélkül akarok fogyni 6 kg-t akkor lehet belőle bajom? 😕

Figyelt kérdés

161 cm vagyok,most 53 kg.

Szertnék olyan márciusra leaadni 6 kg-t,hogy vékonyabb legyek.Persze 1000-1100kcal-al és sporttal.Ugye ha nem éheztetem magam,és egészségesen fogyok le ,akkor nem lesz semmi egészségügyi panaszom? (Gondolok itt a mestruáció kimaradására,és egyes szervek működésének leállárára).



2017. dec. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 1000-1100 kalóriát viszel be egy nap, az megfelelő a fogyáshoz, feltéve, hogy nem futsz minden nap egy órát. De kérdéses, hogy valóban szükség van-e fogyásra. Ha nagyon vékony alkatú vagy, akkor normális a 47 kg, ha viszont szélesebb, izmosabb vagy, akkor a jelenlegi testtömeged teljesen jó.
2017. dec. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
biztos vagy abban, hogy fogynod kell, és nem lenne elég alakformáló edzés?
2017. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,biztos,edzeni már rég óta edzek csak most kezdtem intenzivebben,és oda figyelek mostmár az étkezésre is
2017. dec. 26. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Gondolom néhol vagy mindenhol zsírosabbnak érzed magad.

Ebben az esetben minden nőnek azt tudom ajánlani,hogy ideje elkezdeni a súlyzós edzéseket!

Miért pont ezt?Mert ebben a legkönnyebb megvalósítani a progressziót/fejlődést nagyobb terhelés nagyobb izmok.

2018. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Még egy érv súlyzós edzés mellett:

[link]

Melyiket szeretnéd elérni?

2018. jan. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elsot
2018. jan. 2. 13:13
 7/8 A kérdező kommentje:
Se edzek minden nap
2018. jan. 2. 13:13
 8/8 A kérdező kommentje:
*de
2018. jan. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!