Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő lehet 1000kcal-val...

Mennyi idő lehet 1000kcal-val lefogyni 5kilót?

Figyelt kérdés

2017. dec. 16. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
60!
2017. dec. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tessék?😅
2017. dec. 16. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is ezt kérdezem... sem azt nem írod, hogy milyen nemű vagy, sem azt, hogy most hány kg, sem azt, hogy mennyi idős, sem azt, hogy eddig mennyi kalóriát vittél be naponta.


Úgyhogy a válaszom megközelítőleg 60, de az is lehet hogy potpurri.

2017. dec. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

mostmár értelek 😂😂

Szóval lány vagyok,14 éves 160cm és 54 kg viszont fogalmam sincs mennyi kalóriát vittem be eddig 😅

2017. dec. 16. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hónap.
2017. dec. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. dec. 16. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Figy... ilyen magassághoz 54kg ez az ideális testsúly. Nem vagy kövér, ellenben 49kg-osan tiszta ropi leszel. Nem egészséges ráadásul 1000 kalória az gyakorlatilag éheztetés.
2017. dec. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem azért fogynék mert nem vagyok az egészséges kategóriában,inkább azért mert nem vagyok megelégedve magammal
2017. dec. 17. 19:20
 9/10 anonim válasza:
Ne arra osszpontosits hogy 1,000 cal. Hanem hogy jo feherje legyen!! Feherje azt jelenti,hogy NELKULOZHETETLEN. Mindent a feherje epit fel a szervezetben!! Meg a szempillad is! Nem csak az izomzat,de minden. Sok szakember mast mond, az az O VELEMENYUK.Ha igy eszel es napi 30-40-min kardio utana konnyu sulyzozas,akkor 2-honap mulva az vagy aki akarsz lenni.
2017. dec. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha a 160 centidhez 54 kg vagy, és elégedetlen az alakoddal akkor szerintem elnézted a témakört. Nem fogyókúrára meg kalóriaszámlálásra van neked szükséged! Rosszabbik esetben az anorexia tájékán lenne érdemes keresgélni (remélem, nem ez a helyzet!), jobbik esetben meg valamilyen testedzős topikban. Ez utóbbit ajánlanám neked jó szívvel, szerintem ne fogyókúrázz esztelenül, ha itt-ott nem úgy nem csak annyira gömbölyödsz, mint szeretnéd, hanem keress magadnak valami számodra megfelelő mozgásformát. Nem tudom, hogy momentán a tesiórákon kívül sportolsz-e bármit, de ha nem, akkor kellene, ha meg igen, akkor valami mást (is) kellene. Vagy léteznek alakformáló tornák, amivel célzottan erősítheted a "csajos" testrészeidet, amitől csinosabb leszel, az esetleges hájpárnák meg csökkennek. A súlyodat nem kell csökkenteni, de vedd figyelembe, hogy az izomszövetek sokkal nehezebbek viszont sokkal kevesebb helyet foglalnak, mint a zsírszövetek. Magyarul ha a hájpárnácskákat letornázod, és helyette izmot növesztesz, akkor karcsúbb leszel, de a súlyod nem csökken. :)

Fentebb írta valaki, hogy fontos a fehérje. Ha nem is olyan vehemensen, hogy nagybetűzzek, de azért egyetértek vele, fogyassz több fehérjét, kevesebb szénhidrátot, ne a kalóriát számold, hanem inkább annak nézz utána, hogy ezt mely ételek fogyasztásával ill. mellőzésével tudod elérni! ;)

Már így is kisregényt írtam, de még annyit, hogy én a te korodban kick-boxoztam, amitől mindenki szerint igen csinos lettem. Most alighanem anyukáddal vagyok egykorú, és két gyerkőc szülése után rendesen elengedtem magam, de pár hónapja capoeirázni kezdtem, amit nagyszerű sportnak tartok, és máris látható rajtam a sportolás eredménye. Én ilyen küzdősportkedvelő lány vagyok, de ez mindenkinél más, találd meg a neked tetsző mozgásformát! :)

2017. dec. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!