Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Tényleg valós kérdések azok,...

Tényleg valós kérdések azok, amikben a kérdezők napi 400 és ehhez hasonló mértékű kalóriával és nem evéssel akarnak fogyni a kérdezők?

Figyelt kérdés

Az a legijesztőbb,hogy rengeteg bevallottan 18 év alatti fejlődő szervezetű gyermek tesz fel ilyen kérdést!

Ez csak engem ijeszt meg??



2018. jan. 5. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valós kérdések... A környezetemben is csinálták egyetemista lányok, ennél durvábbakat is, volt, aki napokig 1-2 darab diétás kekszet volt hajlandó enni, egy másik hetente 2x kajált rendesebben, a hét többi részében csipegetett néha annyit, hogy ne ájuljon el. Ők távol voltak a szülőktől. A tinik esetében gondolom még valakinek feltűnik a nem evés és muszáj lesz nekik.
2018. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Elszomorito de sajnos valos problémák , szituáciok, azt hiszik hogyha ,,koplalnak" elérik azt a kivánt testet. De ki kell ábránditanunk azokat akik azt hiszik hogy ez beválik.
2018. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Rengetegen képesek koplalni, igen. Én is elborzadok néha, sajnálom szegény kis gyermekeket s ifjakat (de az idősebbeket is, ha nincs elég eszük ehhez), akik ilyen extrém és veszélyes dolgokba fognak...
2018. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Én irigylem a kitartásukat és elszántságukat (na jó az agyukat nem) mert azért lássuk be éheztetni magunkat elég kemény dolog. Ezek a tulajdonságok az élet más területein előnyükre válnak.

Ez a koplalós réteg az aki soha a büdös életbe nem fog lefogyni (és jön ide a miért nem fogyok kérdéseikkel) ugyanis lehet ledob magáról 5-6kilót éhezéssel de mikor vissza áll a rendes életmódjára ami valószínű hiszen azért ők sem tudják magukat hónapokig évekig éheztetni két hét alatt visszaszedik magukra. Nem is értem az ilyen gondolkozású embereket. Ezeket (is) kéne tanítani az iskolában nem sok felesleges fa szságot de hát ugye akkor nem venné meg senki a sz ar fogyasztó szereket ami meg bevétel az államnak, az államnak meg birkákra van szükségük.. De ez már más téma. Hü lyéknek áll a világ!

2018. jan. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én már 15-20 évvel ezelőtt is találkoztam ilyen fogyózókkal, az egyikük anorexiás lett, a másikat most is ismerem, nem kevés felesleg van rajta.
2018. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!