Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ütemben fogyhatok így?...

Milyen ütemben fogyhatok így? 1 hónap alatt mennyit adhatok le?

Figyelt kérdés

Napi max. 1000kcal-t eszek, de általában csak 800-900-at. Csak zöldséget, csirkemellet, halat, tojást, zabpelyhet, és gyümölcsöt eszek.

Emellett zero uditoket meg vizet iszok sokat.

Heti 3x/4x járok kondizni, ahol általában 1-1,5 órát eddzek. Futással kezdek 20-25 perc, aztán láb, comb erősitő gyakorlatok, majd kar, majd a maradék időben biciklizek (ez olyan 30 perc általában).

Most 170cm 67kg vagyok. 50kg a célom. Mennyi idő alatt érhetem el így? És milyen ütemben haladhat igy a fogyás? 19/L


2018. jan. 8. 04:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kondizás mellett és egyébként is nagyon kevés ez az energia bevitel.

Lehet most gyorsabb tempóban fogysz, de sajnos jojó lesz a vége, ha ezt így csinálod.

Számold ki mennyi energiára van szükséged egy nap és azt edd meg. Kalória deficithez a kondizás tökéletes.

Egyébként így szerintem havi 4 kiló simán.

2018. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A mozgás jó, de túl keveset eszel (nem lenne szabad az alapanyagcseréd alá menni, de 1000 kal alá semmiképp sem)!

Heti 0.5 kg fogyás az egészséges.

2018. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmagyarázná valaki már nekem,hogy a lányok honnan szedik ezeket, hogy majd ők 50 kalóriával fognak fogyni?


Alapjaiban véve teljesen helytelen az elképzelésed.

Nőként te még nem rendelkezel olyan hatalmas felesleggel.Ezt elsőnek tisztáznunk kell :)


Szóval még egy ülő életmódot folytató hölgynek is elegendő a fogyáshoz egy napi 1500 kalóriás étrend.Semmilyen esetben sem indokolt 1200 kalória alá menni!

Annak csupán káros hatásai vannak rövid és hosszú távon.

Ha pedig edzel,akkor az edzés alatt lemozgott kalóriát is le kell enned.

Honnan veszitek azt,hogy bírjátok majd az edzést,hogyha esztek napi 1000 kalóriát és lemozogtok még -300-500 kalóriát és egy napon 500 kalóriából működjön a szervezetetek ? :D

Igen 1500 + lemozgott kalória.



Állandóan a súly körül forognak a gondolataitok.

Az konkrétan semmit nem mond el a testetekről.

Testzsírarányt kell csökkenteni.

Be kell szerezni egy mérőszalagot és lemérni minden egyes testrészedet és ez legyen a kiindulópont.A súly csak másodlagos fontossággal bír!

2018. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!