Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így ma nagyon rossz?

Ez így ma nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Reggel barátnőmmel találkoztunk.. ettem egy sütit meg egy forrócsokit, délután benyomtunk egy hamburgert.

Most este főztem zöldséglevest.Vagyis valami olyasmit.. vízbe szeleteltem két póréhagymát, fél paradicsomot, negyed uborkát és megfőztem, tettem bele fél leveskockát, egy kis kínai fűszerport és kész.


Illetve van itthon ilyen abonett kenyér kukoricás. Ezt még ehetek egy szelet szalámival? (szója, glutén, laktóz mentes)


Próbálom az étkezésem is javítani :)

Köszi előre is!!

18/L



2018. jan. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Én inkább valami rendes fehérjét ennék zöldséggel. Tojás, hús, túró...


Néha vannak ilyen napok, az a fő, hogy általában megfelelően egyél.

2018. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag azon a minimális zöldségen kívül semmi nincs, ami az egészséges fogyókúrához kell. Tehát igen, ez így ma elég rossz.

Ehetsz szalámit abonettel, ha annyira éhes vagy még.

2018. jan. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mindennap van így, akor belefér, de inkább egyél valami rendszerrel, reggelit, ebédet, uzsit és vacsit.
2018. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És persze, gogy ehetsz kenyeret, a napi kajád felének szénhidrátnak kellene lennie.
2018. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kellene, van, aki bele is betegedne az 50% szénhidrátba, ami nem is esszenciális tápanyag. Ez teljesen egyéni. A szükséges tápanyagokat kell bevinni.
2018. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyél rendes ételeket ne ilyen abonett és társait. De ne zabálj mellé édességet és mozogj, mozogj, mozogj.
2018. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Reggelire süti, forrócsoki ? Délutánig semmi, akkor egy hamburger, este valami zöldséglötty. Egy nap elmegy, de rendszert ne csinálj belőle. Van egy kedves régi mondás : Reggelizz úgy mint egy király, ebédelj mint egy polgár, és vacsorázz mint egy koldus. Remélem nem kell magyarázni :)
2018. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!