Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sokat ettem tegnap? Mit egyek...

Sokat ettem tegnap? Mit egyek ma, semmit?

Figyelt kérdés
5 péksüti, 1 rétes, 2szelet hús rizzsel, 3db pilota kex.
2018. jan. 20. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Így van, egy falatot sem. Holnap pedig újra tömheted magad.
2018. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is az a baj, hogy sok, hanem hogy alig volt benne tápanyag.

Amúgy olyan nincs, hogy "sok". Mihez képest? Mennyi a napi szükségleted? Mennyit mozogsz? Hány kiló vagy? Mi a célod? Máskor is ilyen sz*rul étkezel?

2018. jan. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te diétázol? Mert a kajáid alapján nem.

5 péksüti??? 😯😯

2018. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani, hogy sokat ettél-e tegnap, mert sem az elfogyasztott ételek energiatartalmát nem ismerjük, sem az adataidat. Keress egy normális étrendet, és azt kövesd!
2018. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tűnik soknak, bár ezeket nem tudom megtippelni, mert ilyeneket nem eszem és különben is mekkora szelet milyen hús, mennyi rizs, tejberizses, diós vagy káposztás rétes, abból is mekkora szelet? Nem mindegy. Kalóriaigényed sem mellékes, van, aki 2000 kcallal hízik, más éhezik, másnak szálkásításhoz is kevés annyi.


A semmi ritkán jó ötlet, bár semmi gond nincs egy egynapos böjttel sem egy egészséges embernél. De ilyen nap után egyél inkább, tápanyagdús ételt, mi a logika abban, hogy ha rosszul eszel, akkor már legyen rossz 2 nap tápanyag szempontjából? A hús OK, de más is kell s az a más nem a cukor és a liszt.


Nem a böjt a megoldás, hanem egy jó életmód.

2018. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!