Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi kalóriára van szükségem...

Mennyi kalóriára van szükségem az alap testfolyamatokhoz, sport nélkül?

Figyelt kérdés

Nem tudtam jobban megfogalmazni. Ha nem mozgok, csak fekszem és lélegzem, mennyi kalória szükséges ehhez? Mennyi az alap kalória szükséglet?

Csak kíváncsiságból, tanulok, tornázok, úszok, kosarazom, most is országosra készülünk, eszek rendesen, csak eszembe jutott, és nem tudok rá válaszolni.

Tudom, hogy nagyon egészségtelen lenne, nem szeretném kipróbálni, kérlek gonosz vagy illetlen kommenteket ne, inkább akkor nyomd el az oldalt.



2018. jan. 27. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Számold ki a kalóriabazis.hu-n (életkor, nem, magasság, súly függvénye)
2018. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez kellenének adatok is, addig tippelni sem lehet. Pontos válasz pedig egyáltalán nem adható rá.
2018. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, kor, testmagasság, testtömeg. Ezek kellenének.
2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezerpárszáz kcal elég gyakori (persze nagyobb embereknél 2000 is), de ez egyéni, még a fontosabb testi adataid ismeretében sem lehet megmondani s persze ez tud lassulni és gyorsulni, elég rövid időn belül is.

A kalkulátorok kiadnak valamit, de egyrészt az izomtömeget nem szokták figyelembe venni, az anyagcsere sebességszórása miatt pedig amúgyis simán eltérhetnek jópárszáz kcalt is.

2018. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 178cm/58kg/16 éves
2018. jan. 28. 09:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány, azt elfelejtettem írni.
2018. jan. 28. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
kb 1500
2018. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1700
2018. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!