Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Vajon lesz ennek hatása?

Vajon lesz ennek hatása?

Figyelt kérdés
A lényeg a következő: eddig az alalanyagcserémet ettem, mégpedig 1350 kcal körül. Fogytam is 3,5 kilót 4-5 hét alatt. Tegnap viszont véletlenül csak 1250 kcalt ettem. Annyi az előny,hogy egész nap csak lustultam,és este végeztem egy fél órás erősítést. Le fog lassulni ettől az egy naptól az anyagcserém? Tartsak egy kicsi csalónapot?

2018. febr. 11. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy napon nem múlik semmi, és különben sem sokkal tértél el a megszokottól. Én ennyire nem figyelek oda, egy kb. 200 kal-os sávban eszem.
2018. febr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj de jó,megnyugtttál(: köszönöm a válaszod,első(:
2018. febr. 11. 09:18
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Istenem az ilyen kérdéseket miért nem törlik???
2018. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves #3

Szerintem te semmit nem tudsz az életemről,vagy igen? Más ember 1600 kcallal tudna fogyni az én esetemben, csak nekem másfél év étkezési zavar és egészségügyi okok miatt sokkal nehezebben megy a fogyás, és egy 100 kcalos kilengést is megérez a szervezetem. Úgyhogy ha nincs segítőjellegű hozzászólásod, akkor mehetsz is vissza oda,ahonnan jöttél(:

A ,,vitát" lezártnak tekintem.

2018. febr. 11. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!