Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy lehetek ilyen peches,...

Hogy lehetek ilyen peches, hogy 7! hét elteltével csak 3 kg-t fogytam?! Pedig rendesen diétázok és sportolok. Elegem van már az éhezésből, amikor ráadásul az eredmények is alig jönnek, de, ami jön, az is lassan.

Figyelt kérdés
10-12 kg feleslegem van még. :/
2018. febr. 22. 01:24
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tervezek először heti 2*,majd,ha belejöttem heti 3* súlyzós edzést is végezni pluszban.A kajám pedig rendes főtt étel,csak cukormentes,fehér liszt mentes,kókuszzsírral készülő egyebek helyett.Nézem a fehérje,ch és zsír arányt is minden nap.Nem ez a gond.Hanem nekem ennyi tényleg éhezés.Meg nekem ezért nem megy a sokak által favorizált napi 5 kis étkezés se.Meg is zavarodnék,ha 200 kalóriákat ehetnék csak kb.Az egy vicc.Egy nap általában 2* eszem,van,hogy 3*.
2018. febr. 22. 19:30
 12/16 anonim ***** válasza:

Az nem baj ha kevesebb étkezés van ,én is ezt preferálom .

Rostokkal hogy állsz ? Az el tud rendesen telíteni ,egyél sok nyers zöldséget . Egyébként kétféle ember van, aki a szénhidráttól éhesebb lesz ,és akit az laktat. Hány gramm ch-t eszel és mennyi zsírt? Én ilyen éhséget tényleg csak nagyon durva diétánál érzek , Lehet,hogy mehetnél feljebb is a kalóriákkal azért kérdem most hogy állsz a makrókkal

2018. febr. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megértelek, hogy éhezés neked az 1300-1500 kcal, az első években 2000 kcal alá sem tudtam menni :) De ennek megfelelően nem is vártam heti 1 kiló fogyást sok mozgás nélkül, 10 kiló felesleggel pedig már némi edzés mellett sem volt esélyem fogyásra ennyivel.

Nem várhatod, hogy jól fogyj, ha túl sokat eszel ahhoz a szinthez az aktivitásod mellett, ez világos. Pöpec tempó, majdnem irigyellek, hogy deficitben nem éhezel, nekem ez elég drasztikus módszerekkel és rengeteg türelemmel jött csak össze, pedig az étrendem egész jó volt.

Étrend, időzítés, mozgás, szerintem ez lehet a kulcs, de te is rájöttél, hogy mennyit kell enned, hányszor meg ilyenek, kiválóan csinálod, csak valamiért türelmetlen vagy, ezt kéne megszüntetni.

Amúgy 1500 kcal 2-3 étkezésre van, akinek kemény, én csak a legkivételesebb esetben tudom megoldani (évekig próbáltam, de nem megy, csak ha az adott korszakban nincs éhségérzetem. nem tudom s nem akarom nagyon éhesen abbahagyni az evést), ez inkább egy étkezésnyi kalória az esetemben. Nem ajánlom, hogy ezt csináld, dehogyis, nem akárkinek való, de ilyen is van. Ha én akarnék heti 1 kilót fogyni kevés mozgással, muszáj lennék egyszer enni (valószínűleg hosszútávon a szénhidrát se lehetne magasan) vagy valami tőlem idegen szintű elszántságot és önfegyelmet magamra erőltetni.


De hogy neked mi problémád van, tényleg nem értem még mindig.

2018. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért akar itt mindenki manöken alkatú lenni ha nem annak született. Meg kell nézni a családi "örökséget" attól teljesen eltérni nem fog sikerülni. Viszont vitaminhiányossá lehet válni, és bele lehet futni a jojó effektusba amitől még dagadtabb leszel. Én sosem a hülye ketyeréktől kérdeztem, hogy milyen vagyok, hanem találtam pasit vagy nem? Akinek nem elég jó az alakja a műveltségével még brillírozhat. Viszont hiába kifogástalan az alkja (nagy kínlódás árán) ha üres a feje. Márpedig az ilyen problémák nekem azt sugallják, hogy nem lehet nehéz az élete annak akinek ez a legnagyobb gondja. 1300 kalória naponta a legtöbb nőnek elég kéne, hogy legyen. Ennél több csak a nehéz fizikai munkához kell
2018. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14:Te már csak tudod i.dióta,hogy nekem mi a legnagyobb gondom meg mennyire nehéz az életem,illetve mennyi eszem van!Hiszen olyan régóta ismersz!Ja,nem. -.-"
2018. febr. 23. 13:48
 16/16 A kérdező kommentje:

Egyébként meg így is jól nézek ki,de nem mindegy,hogy mennyire.

Ja,és pl édesanyám 55 kg körül volt az én koromban,úgyhogy ezt benézted! ;)

2018. febr. 23. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!