Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves lány vagyok 175 cm és 56 kg

A napi kcal mennyiség amit a szervezetembe beviszed 1300-1400kcal. De egyszerűen nem tudok lefogyni. Lehet, hogy kevesebbet kellene ennem? 1100-1200kcal lenne a jó a fogyasomhoz?


2018. febr. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért szeretnél fogyni?

Mert 53-54 kilóval már a kórosan sovány kategóriába tartoznál a hivatalos, orvosi értékek szerint. Vékonynak lenni divat, ezt elfogadom. De véznának, alaktalannak, plöttyedtnek, erőtlennek lenni nem menő. Ha valaki azt mondja, kövér vagy, ne hidd el. A tinik szoktak durvákat mondani egymásnak, legjobb barátaiknak is, főleg a lányok... Ha ilyen társaságba keveredsz, akkor is legyen meg az eszed, lásd reálisan a dolgokat.

2018. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert nincs miből fogynod? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy egy 175 cm magas, 56 kg-s lány, hova akar fogyni, pláne 15 évesen, még fejlődő szervezet vagy. Egyáltalán nem vagy kövér. Ne fogyókúrázz, hanem sportolj és formálódj.
2018. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a hasam nagyon nagy... és sportolok viszont melette fogyni is szeretnek
2018. febr. 22. 21:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem testkép zavarod van. Képtelenség, hogy ehhez a magassághoz 56 kilósan nagy hasad legyen. Mutass egy fotót, mert le merem fogadni, hogy a barátnőid bemesélték a hülyeséget, te meg elhiszed. Tini korban ez elég gyakori. Nem kell fogyóznod. Azért nem tudsz fogyni, mert nincs miből. Ha a szervezetednek nem hiszel, akkor mégis kinek? Ne csökkentsd a kalória bevitelt, mert 1100 kcal-al csak magadat rongálod. Fejlődő szervezet vagy, ne árts már magadnak.
2018. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Azért nem fogysz, mert azt nagyon keményen kéne csinálni ezen a ponton s ezt szerencsére nem teszed. Nincs miből fogynod.

Ha nem vagy elégedett, szedj fel pár kiló izmot, utána majd meglátod, kell-e fogynod.

2018. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A hasad azért nagy, mert benne vannak a belső szerveid.:)
2018. febr. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér de vékony se. És nagyon szeretnek olyan alakot mint elsa hosk-nak
2018. febr. 22. 22:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Elárulom, te vékony vagy. Nem is vékony, inkább már sovány. Híznod kéne, nemhogy fogynod. Azonnal felejtsd el ezt a hülyeséget és egyél normálisan. Javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, mert testkép zavarod van.
2018. febr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért látos nagynak a hasadat, mert a többi részed vézna, így nagynak tűnik, mivel ott vannak a belső szerveid.
2018. febr. 23. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bakker én a 172 centimhez 70(!!) kiló vagyok. Igaz, hogy vastagabbak a csontjaim, de 58 kilósan úgy néztem ki, mint valami anorexiás. Csont és bőr voltam szó szerint. Nekem az ideális testsúly 65-6 kiló. Hova a fenébe akarsz még fogyni?

Csinálj sok felülést, tornázz és ennyi.

2018. febr. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!