Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

15 éves lány vagyok 175 cm és 56 kg

A napi kcal mennyiség amit a szervezetembe beviszed 1300-1400kcal. De egyszerűen nem tudok lefogyni. Lehet, hogy kevesebbet kellene ennem? 1100-1200kcal lenne a jó a fogyasomhoz?


2018. febr. 22. 20:43
1 2
 11/11 anonim válasza:

177 cm és 70 kiló vagyok :D

Ja és ha megnézek valakit magamnak, hogy mennyire szêp, sose a vézna lányokon akad meg a szemem. Nagyon szép, ha valakin van hús. 15 évesen pedig fogalmam sincs, hogy miért kell foglalkozni ezzel. Sportolj, ahogy eddig. Majd nőni fogsz még, és akkor az 56 kiló elég lesz.

Amúgy meg azzal, ha nem eszel nem érsz el semmit. Régen az emberek méterre ették a szalonnát, és ha megnézed, mind vékony volt, mert sportoltak is. 1500 kcal tök jó, ha ezt csökkented, az szerintem nem tenne jót.

Van egy pont amúgy, ahonnan nem tudsz fogyni. Van aki ha élete végéig dolgozna se tudna lapos hasat csinálni, de egyébként se létfontosságú dolog..

2018. febr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!