Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit fogyhatok így 1,2 és...

Mennyit fogyhatok így 1,2 és 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam. Kiiktattam minden glutént,cukrot.. Egy nap általában ugyan azt eszem: Reggeli zabkása, vízbe főzve, gyümölcsökkel (mindig más gyümölcsel) Ez általában 350-400kcal között van. Ebéd vagy sült csirke vagy sült hal zöldségkörettel (brokkoli vagy karfiol vagy zoldbab vagy spenot) Ez mindig 300kcal körül van. Aztán vacsi mindig 2 tojás zöldségkörettel, ez is max 300kcal. Szóval egy nap 900-1000kcalt eszek. Emellett csak vizet iszok, és heti 4-5x járok kondiba, ahol egy alkalommal 4-500kcalt égetek. (Általában csak futok sokat aztan biciklizek meg kicsit combra eddzek) Mennyit fogyhatok így 1, 2 és 3 hónap alatt? Mikor fog látszódni a változás? 3 hónap alatt lefogyhatok 15kg-ot? (Ez a célom)

170cm/67kg/L


2018. febr. 24. 04:16
 1/6 anonim ***** válasza:

BMI:

23.2



NORMÁL TESTSÚLY

Gratulálunk, Önnek ideális a súlya, nincs szüksége fogyókúrára! Ha mégis gömbölyűbbnek találja magát itt-ott a kelleténél, azon könnyedén segíthet egy kicsit több mozgással.

2018. febr. 24. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Ön ideális testsúlya 54.9 és 69.4 kg között van.

Felesleges 15 kg fogyni ha mégis szeretnél elég max 5-6 kg

2018. febr. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

Attól, hogy épphogy belefér az “egészséges” és a “normális” indexekbe, lehet, hogy nem tetszik magának úgy, ahogy van. Szóval mi lenne akkor, ha felesleges győzködés és hülye válaszok helyett valami értelmeset is kapna a kérdező? Mert nem nekünk akar tetszeni, hanem elégedett szeretne lenni a külsejével. És itt ő a lényeg.


3 hónap alatt ez így teljesen reális, sőt. Azf nem tudom megmondani, hogy mikor fog látszódni, ez mindenkinél más. Viszont ehetnél egy kicsit többet - egyébként rendben van maga az étrend -, mert ilyen alacsony kalóriabevitellel esélyes, hogy nem fogod tudni tartani a diétát, vagy amikor megpróbálsz kissé visszaállni, elég sok kiló visszafog jönni.


A kalóriabázisra mindenképp keress rá, sokat segíthet. Hajrá, és ne hallgass azokra, akik le akarnak beszélni arról, hogy változtass és egészségesen élj.

2018. febr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond hogy fogyni akar de a 15 kg túlzás


És kérdező előre szólok ha jársz kondiba és futsz biciklizel figyelj oda lehet hogy többet fog mutatni a mérleg de az izom lesz


És ha abba hagyod az edzést visszajöhetnek a kilók ez tapasztalat


150 cm vagyok 58 kilo voltam én is elkeztem a kaján változtati és edzeni

Abba hagytam 1 hónapja az edzést egyébb okok miatt és úgy jöttek fel a kilók ma 64 kg lettem és nehezen megy le

2018. febr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó kettő válaszát! Utolsó: kondiba már több mint egy éve járok így, szóval azt nem fogom abbahagyni ha már lefogytam akkor sem. Eddig mindent megettem, amit megkináltam, sok gyorskaját, nasit stb.. ezert nem fogytam a kondi mellett, viszont most ugye a kajára is ráállok.
2018. febr. 24. 17:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkívántam*
2018. febr. 24. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!