Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez kihatással lesz rá?

Ez kihatással lesz rá?

Figyelt kérdés
Szóval...minden nap 1000-1100 kalóriát fogyasztok, ma viszont filmet néztem a barátaimmal és túl mentem 2030 kalóriát fogyasztottam. Viszont futottam 30 percet és még ma edzek. Nagyon bűntudatom van mivel ma néztem meg és 2 kg-ot sikerült leadnom eddig(2 hét). Ez kihatással lesz? Holnap már nem fogok ennyit enni, no meg most fáj is a hasam. 14/L

2018. márc. 28. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Végre egyszer ettél rendesen (ja hogy fáj a hasad, akkor nem :( ), máskor se koplalj. Ha nagyon pici, könnyű vagy s az anyagcseréd sem gyors s nem is mozogsz sokat, akkor talán OK (de akkor is inkább mozogni kéne), de kétlem.


Bűntudatod sose legyen, az semmire se jó, főleg étel miatt butaság. Legyen jó étrended, jó kalóriakerettel, ami bizonyára jóval több, mint 1000 kcal s mozogj.

2018. márc. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sokat mozgok, és gondolom megéheztem vagy nem tudom. Köszönöm a választ, ment a zöld kéz!:)
2018. márc. 28. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!