Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A kalória bázison beállított...

A kalória bázison beállított tervvel sikerült valakinek lefogynia?

Figyelt kérdés

Két hete kezdtem el és eddig lement 2,5 kg a 30 kg feleslegemből, de tudom, hogy még nagyon korai bizakodni.

Van, aki hosszú távon ért el vele fogyást?


2018. ápr. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valaki betart egy jó kalóriakeretet, arról elég nehezen képzelhető el, hogy nem fogy le. Még ha lassú az anyagcseréje, akkor is inkább csak lassabban. Persze akinek gyors, az remélhetőleg észbekap és nem koplal egy idő után.


A kalóriabázis csak egy eszköz, de ha keveset eszel, lefogysz. Ha csak számoltam és recepteket tároltam az oldalon, a keretet nem tartottam be, nem fogytam, de ha deficitben ettem, akkor igen (nyilván akkor is, ha az oldal tippje szerint híznom kellett volna, de súlyosan alábecsülte a kalóriaigényemet).


A makrókat már egyénileg állítottam be, a fő, hogy egészségesen egyél és legyen deficit.

2018. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kalóriaszámlálás, és a helyes étrend a legjobb módszer, ha fogyni akarsz. Nekem 23 kiló ment le így fél év alatt, de közben volt vagy 2-3 hét amit eltrógerkedtem (nyaralás alatt).
2018. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!