Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek hány kalóriát...

Szerintetek hány kalóriát kene én nem ezekkel az adatokkal? Mert én nem gépek alapján akarom tudni hanem a véleményetek, emberek szerint.

Figyelt kérdés

161cm 53,9 kg 17/L

Kb 1500 kalória körül eszek egy nap

És nem azért mert fogyozok hanem ennyiből én bőven jól érzem magam és nem akarok többet.

De úgy olvastam h nekem 2000 kalória körül kene ennem. De én tényleg nem bírok annyit. Egyebkent súlyt tartok.

Szerintetek elég ennyi ha én megemlékeznek ezzel?

Ja és szerintetek ha egyszer elkezdek 2000 kalória körül enni,meghizok? Mert ugye én 1500 kalória körül eszek. És szerintetek kevés ez az 1500 kaloria(néha szokott több lenni)



2018. ápr. 8. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha elég az 1500 kcal nincs gond.

Ha így tényleg nem éhezel és a szervezeted sem érzékeli annak, akkor 2000-től sem fogsz hízni, feltéve ha azt tényleg elégeted.

2018. ápr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Butaságot olvastál, nyilván nem lehet megmondani, hogy kinek mennyit kell ennie. Ha a jelenlegi bevitellel súlyt tartasz és jól érzed magad, elég. Ha fogysz, tuti kevés.


Jó, hogy nem akarsz tömegelni, mert problémáid lennének, ha még 2000 kcalt sem tudsz enni, az nem sok étel... De sokfélék vagyunk és ezzel nincs baj, ha nem igényelsz annyit. A legegészségesebb az, ha nem eszed túl magad (a tömegelés más, ott izom lesz belőle, de az is pici többlet csupán), de persze nem is éhezel.

Ha az ember emeli a súlytartó szintjéhez képest a kalóriabevitelt (az aktivitást fixnek veszem), tipikusan hízik, de nem mindenki. S lehet súlyt tartani túl kevés kalóriával, belassult anyagcserével, ekkor viszont érzed, hogy valami nem OK, túl gyenge vagy, nem működsz rendesen.

2018. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!