Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mikor várható a hízás?

Mikor várható a hízás?

Figyelt kérdés

Elég sokáig koplaltam azzal a 48 kilómmal, de már fél éve normálisan eszem és csak 2 kg jött fel. Most 46 vagyok és nagyon vékony.

Régebben (mikor 48 voltam, nagyon sokat ettem és elég rossz minőségű kajákat)

Most meg kevesebbet, de nem a legjobbakat.


Naponta 2 péksüti vagy kenyér, nagy adag ebéd, egy kis nasi délután, gyümölcs. (5ször étkezem)


A kérdésem hogy mikor várható a hízás?

Anyagcserémet, h mennyit kéne elhasználnom sport nélkül, nem tudom. (Gépen azt mondja 1300) de kb. 2000 körül szoktam enni. 15/l



2018. ápr. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyit koplaltál?

Hány kcalon koplaltál?

Milyen magas vagy?

Ilyeneket add meg ès akkor tudok válaszolni is😂😂

Egyébként 9000kcal+ 1kg hízás

2018. ápr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

7000 kcal hoz 1 kg zsírszöbetet, de hízás akkor várható, ha többletben eszel. Ha 2000 kcallal nem hízol, akkor neked ez nyilván nem jelent többletet, így vagy úgy (van, hogy az ember súlyt tart 1500 és 2000 kcallal is, mert a teste lekezeli a változást és végül nem lesz többlet az utóbbinál sem, hiába nem kéne alapból annyi).


A koplalás lassít az anyagcserén, de normál esetben nem sokat s az anyagcsere simán visszagyorsul. Van, akinél ez rosszabbul jön ki, ők könnyebben híznak utána.

2018. ápr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kb.500-700 kcalt ettem/nap

7 hónapig, mert utána megfenyegettek h korházba visznek így abba hagytam. Ekkor 48kg és 155 cm voltam.

Most 46kg és 156 cm vagyok.

2018. ápr. 15. 09:43
 4/4 A kérdező kommentje:
És a koplalás eredményére 43 kg lettem de most már 45-46 vagyok.
2018. ápr. 15. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!