Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 168cm,65 kiló - körülbelül...

168cm,65 kiló - körülbelül mennyit kellene fogyni?

Figyelt kérdés
Sosem voltam sportos, túl izmos, csak olyan "normál". Minden nap több km séta, hetente bicikli, jégkorcsolya, úszás - valami van, de nem több.
2018. máj. 8. 20:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Figyelj. Bár létezik a testtömeg-index, de nem azt kell alapon venni. És pláne nem a kilókat. Őszintén a 168 cm és a 65 kiló alapján szerintem semmit nem kéne fogynod. Itt a külső ami van. Ha azt látod hogy van valami has/láb stb helyen, ami nem tetszik, akkor dolgozni kell rajta. De az a normális, ha az emberen van valamennyi zsír, mert az az életben maradáshoz kell. Nem kell vegán étrendre áttérni és drasztikus koplalásokat véghez vinni, csak kerülni kell az édességet, a cukros italokat, illetve hogy sokszor keveset kell enni, nem pedig éhezni. Illetve olyat is hallottam, hogy naponta 5x kell minimum enni, de mindig annyit, hogy éhes maradj. Ha izmosodni szeretnél, akkor még ennél is több erősítő mozgás kell.


Én 167 cm vagyok és 60 kg, de nekem főleg a combommal kell dolgoznom, mert van mit. Nem rég kezdtem el ezeket próbálgatni, így még eredménnyel nem szolgálhatok, de annyit elmondhatok, hogy sem nem elég csak a normális étrend, sem csak a mozgás. Ezeket kombinálni kell!


És mégegyszer megjegyzem, hogy sose a kilók vezéreljenek, mert mindenkinek más a csontozata stb., hanem a tükörbe kell néznk, de azt is ésszel, mert a testalkat is befolyásol, és pl egy magasderekúnak sosem lesz darázsdereka, vagy akinek olyan az alakta, hogy a combja alapjáraton nagyobb, annak sosem lesz összvisz combcsontnyi lába, akkor is, ha amúgy teljesen vékony már!


Remélem ezzel a "kis" monológgal valamit tudtam segíteni, és hogy nem mondtam nagy hülyeséget c:

2018. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mi tagadás, nekem is a combom... Jó-jó, az talán sosem lesz igazi vékony, de most mintha minden ott lenne.
2018. máj. 8. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!