Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha hosszutavon ilyeneket...

Ha hosszutavon ilyeneket eszem es edzek melle, jo lesz?

Figyelt kérdés

2.hete kezdtunk el baratnommel terembe jarni,kb 3hete eszem normalisan, nasi meg hulyesegek nelkul.

162cm vagyok es 65kgt mutatott a merleg,sajnos elhanyagoltam magam+plusz kozbejott betegseg is, mindegy,lenyegtelen.

Teremben 1.5-2orat szoktunk lenni,heti 4x,kiveve havikor,mert akkor hasznalhatatlan vagyok sajnos. Ebben van minden:futas(ebbol szoktam a legtobbet, 40-50percet),ellipszis,bicikli,lepcsozes, kar meg labgepek.

Edzes utan iszok egy adag iso whey zerot, es ezeket szoktam amugy enni: reggelire altalaban zabpehely, vagy tk. zsomle, sonka, aztan par ora mulva egy almat, ebedre, rizst csirkemellel vagy salata csirkemell, vacsorara meg tojas,sonka, salata.

Igazabol hasonlo az egesz.

55kg lenne a cel, na meg az se mindegy,hogy hogy oszlik el, tehat formasodni szeretnek.


2018. máj. 18. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha az alakformálás a cél,itt nézelődj:


[link]

2018. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hát először is a kardió mellé mindenképpen szükséges beiktatni a kissúlyos edzést, nagy ismétlés számú gyakorlatokkal, mert a sok kardiótól izmot fogsz égetni és ha netalántán feladod az edzést, akkor még kevesebb izmod lesz, amire még több zsír fog rakódni. A kaja az jó, de edzés előtt 1,5 órával be lehet tolni némi jó szénhidrátot (zab, bab, teljes kiörlésű lisztből készült pékárú), hogy jobban menjen az edzés ...edzés után viszont tökéletes a tejsavó protein.
2018. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha jók a makrók, ez rendben van. Nyilván mennyiségek nélkül nem lehet mit mondani.


Én erősítő edzést is nyomnék, az a biztos, de ha nem akarod, nem muszáj. Max. utána tömegelsz, ha nem leszel elég izmos. Én utálok izmot veszteni, így a teljes testes edzés elég alap nekem (akkor is, ha épp nem csinálom, de tudom, hogy kéne).

2018. máj. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!