Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Akkor is fogyni fogok ha...

Akkor is fogyni fogok ha kalóriadeficitben vagyok de több szénhidrátot ettem mint amennyit lehetett volna?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínúleg. De ez hosszú távú dolog.
2018. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a kalóriadeficit szükséges és elégséges feltétele a fogyásnak. Mivel nem tudunk a semmiből energiát készíteni, de még a fényből sem, hiány nélkül viszont semmi nem veszi rá a testet, hogy eldobálja a tápanyagokat (legfeljebb valami fura betegség).
2018. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen, de amennyiben sportolsz, fogyókúra alatt érdemesebb nagyobb mennyiségű fehérjét fogyasztani arányaiban. Intenzitástól függően 1,5-2 gramm/testkg az ajánlott.
2018. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A 1,5-2 g/feleslegmentes ttkg-ot én is támogatom, de bármikor, nemcsak fogyáskor. Tömegeléskor is annyi kell s akkor sem kell sokkal több, mint súlytartáskor... Ez egy jó érték, persze inaktívabb életmódú súlytartáskor tuti nem kell ennyi.

Alap, hogy a fehérje és a kis minimális zsír legyen meg, a többi már valamivel szabadabb, sokféle makróval lehet fogyni.

2018. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze . Én őszintén szólva nem is nagyon foglalkozom a szénhidrát-zsír aránnyal (a fehérje állandó) ,néha az egyik több,néha a másik de a keretem nem lépem át ,és így is fogyok,szóval működik .
2018. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!