Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Fogyhatok úgy, hogy nem eszek...

Fogyhatok úgy, hogy nem eszek máshogy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy -két éve meghíztam, és szeretném visszakapni az alakomat. Nem vagyok túlzottan elhízott, de én már nem érzem így magam jól (170cm 70kg). 1 hónapja étteremben dolgozom, ott ingyen ebédelek és vacsorázok, viszont válogatni nem tudok. Mivel általában 10-15 órázok, és nincs időm ezen a két étkezésen kívül enni (és ha megállnék a munkában emiatt, akkor ki is rúgnának), így csak ez a választás van. Max a pihenőnapjaimon (heti 3x) tudok itthon egészségesebben főzni.

Fogyhatok esetleg így is, ha számolom a kalóriákat, amit a munkahelyen eszek, de másra nem figyelek (makrók stb...)? És itthon törekszem egészségesen reggelizni?

+kondiba is ingyen járok, azt 21-e után tudom elkezdeni, valószínű először csoportos foglalkozást fogok választani.



2018. jún. 10. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyél kisebb adagokat, éttermi adagokra jellemző hogy 2-3 embernek is elég lenne illetve általában nem sajnálják a zsíradékot semmiből, hiszen legegyszerűbb módja az izletes ételnek bő olaj felhasználás.


Igen jó ötlet figyelni a pihenőnapokon.

2018. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát amit a dolgozóknak adnak, az általában 1 szelet hús meg rizs vagy krumpli :D Ritkán kapunk vendégeknek járó adagot :)
2018. jún. 10. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Természetesen fogyhatsz így, igen. De arra jó lenne vigyázni, ha egy mód van rá, hogy a megfelelő tápanyag és laktató hatás azért maradjon. Ha a munkahelyeden nem is tudsz mit tenni (bár gondolom, vihetsz zöldséget és ehetsz kevesebb rizst, krumplit, de persze ha nem eszel sokszor és kicsik az adagok, akkor kell a kalória, nehogy éhezz), otthon tedd meg, amit tudsz, ez így jó és elég lesz.
2018. jún. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Munkahelyemen se az étel tárolására nincs mód (ha jön egy ellenőrzés gáz lehet belőle, hogy mit keres külsős kaja a hűtőben...) és mint mondtam abszolút nincs rá idő sem, hogy ezen kívül egyek, mert nagyon nagy a forgalom, levegőt kapni sincs idő sokszor :) Éhes nap közben nem is vagyok, elvonja a figyelmemet a munka :)
2018. jún. 10. 22:20
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Még valami hogy a kondi nem sokat oszt vagy szoroz(sőt van akinél növeli az étvágyat és többet eszik meg utána mint amit elégetett, illetve emberek többsége lusta és hosszútávon nem tud aktiv életet élni), a hangsúly az étkezésen van ha fogyni akarsz.
2018. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vihetsz be ételt, azt értem, de plusz idő ahhoz nem kell, hogy elővegyél a zsebedből egy paprikát, amikor úgyis eszel. De ha nem lehet, nem gond (illetve nekem az lenne, mindent zöldséggel eszem, örülök is, hogy itthon tudok étkezni nyugisan), úgysem eszel sokat a leírás alapján, melóban pedig kell az energia.


Mindenesetre sok sikert! :)

2018. jún. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1500kcal szerintetek elegendő lenne? 19 éves lány vagyok egyébként :) Kondiba járást még meglátom, hogy hogy lesz időm, mert nyilván pihenőnapokon itthon is van mit csinálni. Itthoni tornában is gondolkodtam. Sokfélének néztem utána (Béres Alexandra, Rubint Réka, Kiss Virág, HIIT edzések) de mindegyikről hallottam ezt is és azt is, így nem tudok dönteni. Mivel egész nap állok (felszolgáló vagyok) a hátam és a lábaim eléggé fájnak, remélem a torna ezen is tud segíteni.

Ez a kevésbé egészséges diéta mennyire fogja lassítani a fogyás ütemét? Plusz lesz egy hét fesztiválozás, ahol meg tényleg max a kalóriákat tudom tartani.

2018. jún. 11. 13:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Kezdésnek jó, aztán ha nem fogynál pár hét után akkor lehet csökkenteni.

A nem túl egészséges étkezés rendben van ha tudod tartani magad, általában a probléma azokkal hogy nehezebb kalória limitben maradni de ha megtudod állni akkor müködhet és nem fog belassítani

2018. jún. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A te adataiddal az 1500 jónak tűnik, persze majd te látod, hogy hogyan fogysz, ezt nem lehet kiszámítani előre.


Az nem lassít, hogy nem jó az étrend, ha a kalóriamennyiség rendben van (s lehetőleg a makrók is, ugye, izmot nem kéne sokat veszteni). Nehezít, egészségtelenebb, simán okozhat gondokat hosszabb távon, de fogynod hasonlóan kell, ha hasonló kalóriamennyiséget eszel (állítólag van, akinél bekavar ez-az, de az nem lehet jelentős).

2018. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
kaloriabazis.hu-n tudod követni a kaloriakat h miben mennyi nekem sokat segitett de a legfontosabb a minden napi test mozgás és engedd el a kenyeret és a cukrot legalább is nekem ez segített nagyon sok ötletem van ha kell segítség írj privit nyugodtan :)
2018. jún. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!