Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti 1,5 kg fogyás?

Heti 1,5 kg fogyás?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a heti 0,5-1 kgaz egészséges de ha egy kis időre fel akarom gyorsítani és heti 1,5 kilót fogyok az nagy baj?

2018. júl. 22. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normál esetben (ha nem vagy iszonyúan kövér) fokozott izombontást okoz, s mivel ez koplalás, anyagcserelassulás is várható és bizonyára rosszabbul is viseled, bár ez már egyéni. Én nem bírnám az ilyen brutális deficitet, de van, akinek meg se kottyan.
2018. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Neked kell eldöntened, nagy baj-e, ha izmot vesztesz.
2018. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kb ennek az lesz a vége,hogy jobb esetben bezabálsz vagy rosszabb esetben nagyon rosszul fogsz kinézni és még az egészséged rovására is fog menni.

Egyébként egyenes út a jojó effektushoz. Sajnos idő kell a fogyáshoz nekem se 2 nap alatt ment le 20 kiló.

2018. júl. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!