Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hete kezdtem el fogyokurazni...

2 hete kezdtem el fogyokurazni vagyis inkabb elet modot valtani.135 kg voltam akkor, most 130 vagyok. Keves ez a fogyas ennyi ido alatt?

Figyelt kérdés

Salatat , paradicsomot, uborkat. Cukkinit, padlizsant, hagymat, csirke mellett eszem fokent. Nem eszem, lisztest, cukrost, zsiros dolgokat.

Inni szoktam napi 1 dcl kapucsinot , azt hagyjam el? ,



2018. júl. 2. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem kevés.
2018. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Lemaradt hogy nem eszem , cukrosat, lisztest, zsirost , rizset sem.

Napi 1000 kcl fogyasztok.

1 orat tornazok

30 percet zumbazok minden nap.

Szerintetek ez igy eleg?

2018. júl. 2. 16:22
 3/18 anonim válasza:

vidd feljebb a kalóriát, 1300-ra szerintem.

kapuchino-t meg cukor nélkül idd,és ha szoktál hozzáadni tejet,akkor inkább növényit. :)

2018. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nagyon is jó ton haladsz, de mostmár fel ne add. Most fog beindulni igazán a fogyásod.
2018. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Úton
2018. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én semmiképp nem mennék 2000 kcal alá ilyen súllyal.


Heti 1 kiló fogyás már elég gyors, a te súlyoddal több sem gond. Nem tudom, mennyit fogytál eddig, hiszen a fogyás elején 5 kiló akár vízből és salakanyagból is lemehet (persze 1000 kcalos koplalással tuti sok zsír is ment le s valamicske izom is).


Nem kell elhagynod semmit, ezen a szinten még könnyebben megy a fogyás normál esetben, hisz a kalóriaigényed viszonylag nagy (persze sokan 55 kilósan is esznek zsírosat, liszteset, simán beleférhet akkor is, nincsenek mágikus ételek, amik mellett ne lehetne fogyni, persze előnytelenek akadnak, de részben ez is egyéni).

2018. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon jó úton haladsz, csak így tovább.

Ez gyors fogyás, és ha szeretnél bűnozhetsz egy kis sütivel, megèrdemled, de utána térj vissza erre fel ne ad további sok sikert!😁

2018. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nem erzem ugy mintha keves lenne , van hogy megsem eszem csak 900 at. Zoldsegekbol eleg sokat lehet enni. Csokit meg sutit inkabb megse kostolom , mert nem birnek leallni. :S

Koszi mindenkinek a biztatast ^^

2018. júl. 3. 06:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok, szerintem nem kevés ennyi idő alatt. Hosszú távon ez a jó, nem a nagyon hirtelen fogyás.
2018. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok, 127 kg vagyok jelenleg.
2018. júl. 10. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!