Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogy fogyjak le hatékonyan?

Hogy fogyjak le hatékonyan?

Figyelt kérdés

Adataim:16/f, 181cm, 84kg

Mennyi kalóriát kéne bevinnem naponta és mennyit kéne elégetnem?Szénhidráttal és fehérjével mi a helyzet?



2018. júl. 26. 21:21
 1/4 anonim válasza:
88%
Figyi én 17 éves fiú vagyok. Most kereken 70kg vagyok és 183cm. Én úgy fogytam le hogy reggelire azt eszek amit szeretnék, délután leves és főtt kaja ami van itthon, és vacsorázni pedig 5-6 fele szoktam... na de bármit is eszel csak keveset és nincs 2x vacsora egyszer ettél utána elég. Ja és ki kell zárnod minden féle csokit,cukrot stb dolgot jó néha ehetsz csak nem este meg nem sokat.
2018. júl. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Előző vagyok. Ja és persze sportolj valamit amit szeretnél.
2018. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben!
2018. júl. 26. 22:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani, erősen függ a kalóriaigényedről, te pedig még az aktivitásodról sem írtál.

Tapasztald ki, miből mennyi kell. A fehérje jó lenne olyan 120-140 gramm körül, a szénhidrát igazából lehet bármennyi, ami neked megfelel. 20 és 500 grammal is lehet fogyni, nem ezen múlik, de nyilván nem mindenkinek felel meg akármilyen érték.


Mindenképpen mozogj rendesen, az sokat segít s ugye, nem akarsz izmot veszteni... A rendes táplálkozás mellett megfelelő mozgás is kell ehhez, főleg, ha nem minimális az izomzatod. Kezdőként még izmosodhatsz is kicsit fogyáskor, ami remek. Erősítő edzés, kardió, aerob... A legtutibb, ha mindegyik van, de ha bármit mozogsz, az már jobb, mint a semmi, amíg nem erőlteted magad túl.

2018. júl. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!