Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Most akkor egyek edzés utan...

Most akkor egyek edzés utan vagy ne?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, kell pl fehérjét meg esetleg valami hust is, de ha pl én ma 150kcal-al atleptem a mai kaloria szintem akkor azt leedzem, kb 300 kaloriat elegetek de utana az nem rakodik le amit megeszek? Általában fehérjés omlettet eszek este update pudinggal ez jo? (2merökanal feherje por, 1 teljes tojás és csak egy tljás fehérje mellé, chia mag és kókuszzsíron kisütve, bele pedig udate1 puding.) Ez jó szokás vagy mellőzzem?

2018. aug. 5. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Csináld, ahogy neked jó, akkor sincs baj, ha eszel s akkor sem, ha nem (már ha nem leszel éhes). Alapvetően a napi összbevitel számít, nem az, hogy azt mikor viszed be. Sokunknak mélyen logikus edzés után enni, éhesek is vagyunk, de nem történik nagy gond, ha másnap eszel. A glikogénraktárakat sem kell rögtön visszatölteni, az izom úgysem rögtön edzés után épül...
2018. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyébként éhes vagyok mindig mivel este edzek igy az lenne a vacsorám de nem igazán tudtam szabad e vagy sem. Egyebkent diétázom azért kérdezem, most pl futás utan vagyok.
2018. aug. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!