Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miket egyek és ne egyek, hogy...

Miket egyek és ne egyek, hogy a combomról és vádlimról lejöjjön a zsír?

Figyelt kérdés

Le szeretnék fogyni 5-10 kilót, hogy visszanyerjem a rég elvesztett állapotokat. (most 175/65 vagyok, 1-2éve 175/55 voltam...) viszont amikor vékony voltam, az volt a gond, hogy vastag volt a combom és a vádlim a testem többi részéhez képest, és tök aránytalan voltam. felül teljesen vézna, alul vaskos, nem volt olyan jó látvány. milyen étrendet ajánlotok, hogy arányos legyen a testem, mire lefogyok? nyilván hozzátesz az alkatom is, mert anyukám is ilyen, hogy alul vastagabb, de gondolom ezt lehetne koordinálni az étrenddel. Tehát milyen ételeket és mozgást ajánlotok nekem, hogy vékonyak legyenek a lábaim?:)

köszönöm előre is!



2013. febr. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyi fogyás ezen a héten 20-adjára sincs. Nem tudod meghatározni hogy honnan fogyjál és honnan ne.

Tehát jobb lenne ha a felső testet erősítenéd, járj el konditerembe.

2013. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy lány vagyok, és nagyon nincs motivációm betartani akármi diétát is. egyszerűen feladom... sajnos :( ez a felsőtest erősítés jó ötletnek tánik egyébként. emellett tudnátok valami motivációs dolgok mondani?:\
2013. febr. 28. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Naná, ha csinálod jobb lesz a formád, jobban megnéznek a fiúk. Ez nem elég motiváció?


De van egy rossz hírem a jó eredményhez, jó kaja is kell, anélkül nincs hatása.

2013. febr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de fiú létemre járok kondizni (heti 4x) 2órat, és semmiféle diéta nem kellet, hogy lefogyjak...Egyszerűen csak járj el futni/korizni, konditerembe, ja és még valami, ne legyél túl izmos, szerintem...Nem szeretjük a túl izmos nőket.:) Utólag hozzáteszem 175centivel 65kg, az szerintem jó...Én 14 évesen voltam 62kg 165-170 centivel...És akkor voltam a "vékony fázisomban"...
2013. márc. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!