Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 100-150 kalórián élni egy nap?

100-150 kalórián élni egy nap?

Figyelt kérdés

A nővérem (ő 26, én 24) elkezdett fogyókúrázni. Napi max 150 kalóriát eszik. Először amikor mondta, csak ráhagytam mert azt hittem, hogy két nap után nekiugrik a hűtőnek annyira ki lesz éhezve. Viszont nem így történt és már két hete eszik így és mintha napról napra elszántabb lenne. Szerinte nem lesz baja, mert van ereje sportolni is és szed vitaminokat. Viszont az arca szurkés lett és karikás a szeme alatt. Persze gyorsan fogy, de ennyi kalória még egy anorexiásnak is kevés.

Mit csináljak? Halgassak rá és csak akkor aggódjak ha már vészesen lefogy? Most valahol 100 kiló fölött van.



2018. aug. 12. 01:00
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Tényleg aggódj miatta, ez nem egészséges fogyás, vissza is fog majd jönni amit lead. Egészséges táplálkozással könnyebben lehet fogyni. Próbálj neki segíteni. Remélem minden rendben lesz.
2018. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Laylah ***** válasza:

Ajánld neki a Bakker lefogyok! nevű fb csoportot. Tény, hogy javarészt anyák vannak ott, de sok gyerektelen is fellelhető. Nem kell írnia semmit, csak nézzen körül pár napig, nézze meg, hogy melyik tag mit és mennyi idő alatt ért el. Az egyik admin 50-55 kilótól szabadult meg, és közel sem ilyen módszerrel. Mivel Angliában vagytok, nem gondolom, hogy problémát jelentene neki befizetni egy 3 hónapos csomagra, ahol minden szükséges információt és táplálékkiegészítőt a kezébe nyomnak, neki csak csinálni kell.

Egy szó mint száz, még egy szavazat a LifeT!lt-re, kb. egy-másfél éve követem a blogot, jövő hónapban kezdem én is.

2018. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!