Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

Július 1-e óta számolom a kalóriát (kalóribazis.hu)

160cm /91 kilóval kezdtem. A kalóriatáblázatom fogyókúrás módban van. Kalóriakeretemet sosem lépem túl. Amit túl szoktam lépni az a fehérje bevitel. Szénhidrát és a zsír még kevesebb szokott lenni amit a táblázat kiír.

Heti háromszor megyek konditerembe súlyzós edzésre. A többi napon zsírégetős túra ami olyan 4-10 kilométer intenzív gyaloglást jelent-

Nem eszem kenyeret, és cukros dolgokat. Minden ételt amit magam főzök lemérek. Ma ráálltam a mérlegre, és 87 kilót mutatott, vagyis 6 hét alatt mindössze 4 kilót fogytam. Mit rontok el?


2018. aug. 17. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem is rossz tempó, ha zsírból jött le, ennyi mozgás mellett elégedett lennék vele, habár fogalmam sincs, mennyit eszel, az azért számít. De nem mindenkinek gyors az anyagcseréje, úgy látszik, nálad nem igazán hatalmas a kalóriadefricit. Nem gond, mondom, ez jó tempó, bár megértem, ha az elején kicsit gyorsabban szeretnél fogyni, de akkor mozogj többet.

Nem rontottál el semmit.

2018. aug. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A napi kalóriakeretem 1524 kalória.

Sokat mozgok. Még a kocsit is letettem, és gyalog megyek munkába ami csak oda 2.5 km-t jelent. (oda-vissza ez 5 km)

2018. aug. 17. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden rendben,csak csináld tovább.
2018. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat hét alatt négy kiló jó eredmény, vagyis semmit se rontottál el, csak türelmetlen vagy, irreálisak az elvárásaid.
2018. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A célom, hogy december elejére elérjem a 75 kilót. Ezért érzem úgy, hogy valamit nem jól csinálok, mert a kalóriabázis szerint heti 1 kiló fogyásomnak kéne lenni.. de nincs annyi. Nem adom fel, csak lehet valamit rosszul csinálok.
2018. aug. 17. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Ó, én heti fél kiló fogyással boldog voltam, a tiéd ehhez képest jobb. Ne add fel és türelem.

Amúgy szerintem nem nagy tragédia, hogy ha ezzel a tempóval december elejére nem 75 kg, hanem 78 leszel.

2018. aug. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A Kalóriabázis egy algoritmus alapján kalkulál néhány adat alapján (amelyek nem is túl pontosak), te pedig egy biológiai szervezet vagy.
2018. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!