Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire rontottam el a...

Mennyire rontottam el a fogyokuramat?

Figyelt kérdés
Reggelire ettem gorog joghurtot cornflakessel es ribizlivel ebedre ettem karfiol rizst parolt repaval es brokkolival de utana ettem egy szelet nutellas kenyeret es ket sajtos pogacsat margarinnal es meg plussz sajttal. Nagyon rosszul erzem magam sirhatnekom van es soha de soha tobbet nem csinalok ilyet. Annyira faj a hasan es megprobaltam hanyni de nem ment. Mit csinaljak?
2018. júl. 17. 15:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja meg ittam egy alkoholmentes citromos sort is. Ma mar nem fogok semmit sem enni es holnap is csak keveset. De ha peldaul tornazok itthon akkor lesz annak valami eredmenye vagy inkabb ma ne csinaljam?
2018. júl. 17. 15:51
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Lelkifurdalás helyett menj el futni, vagy tornázz otthon és ne aggódd halálra magad. Nyugodtan ehetsz még ma vacsorát is, a koplalás sokkal rosszabb, később majd több jön vissza.
2018. júl. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Semennyire nyugi, nem ettől fogsz elhízni
2018. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
jesszus ennyi buta anorex kislányt.. nem, nem lesz semmi bajod, és ne hányj ki semmit hacsak nem akarsz ronda fogakat meg szétmart torkot tönkrement emésztéssel. mindenki csal a fogyókúrában egyszer kétszer. megesik, nem kell miatta már meghalni. bár van egy olyan érzésem neked nem is kellene amúgy fogynod csak láttál valami retusált insta modellt és most azt hiszed az ötven kilódra hogy az dagadt.
2018. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Beteg vagy fejben, menj el pszichológushoz.
2018. júl. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
75%

Nyugi, nem rontottál el semmit!

Tornázz valamit aztán még nyugodtan ehetsz este és holnap is. Nem hízol el!

2018. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Amúgy mennyi idős vagy?
2018. júl. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem a pánik okát. Legrosszabb esetben ma nem fogysz.


Ha éhes leszek este, egyél, hjolnap pedig teljesen normáélisan táplálkozz, természetesen. Hogy miért találjátok ki, hogy kikapcsoljátok a tudatotokat, befaltok valamit (mert szerintem az ember igenis TUDJA, hogy mit eszik, véletlenül nem repül a szádba. meg lehet bánni, igen, de hogy nagyon ne akard s mégis megedd, ez nekem magas), majd koplalással akarjátok ellensúlyozni...

2018. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez még így is nagyon kevés kalóriában is.
2018. júl. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ha ma kezdted a diétát,szerintem az az egy a baj,hogy keveset ettél,és az sem valami tartalmas,tehát szerintem éhséget érzel,arra plussz 3-5 dl szénsavas,az már kemény.
2018. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!