Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A króm tényleg étvágycsökkentő?

A króm tényleg étvágycsökkentő?

Figyelt kérdés
A gyógyszertári krómtablettákra gondolok. Rendelkeznek étvágycsökkentő hatással? Nem ezzel akarok fogyni de sokat segítene ha működik.

2018. aug. 20. 20:54
 1/5 A kérdező kommentje:
a kulcsszavaknál nem tudom mi történt :D
2018. aug. 20. 20:59
 2/5 anonim ***** válasza:
A króm a vércukorszint szabályozásban játszik szerepet. Segít stabilan tartani,nem lesznek falásrohamok. Ilyen értelmezésben lehet "étvágycsökkentö".
2018. aug. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam a Biokrómot, semmi sem történt, ugyanúgy éhes voltam
2018. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az idült krómhiánynak van olyan tünete, hogy megnő a szénhidrátéhség. Ha ilyenkor pótolják a hiányzó mennyiséget, akkor természetesen elmúlik a hatás, a delikvens fogy valamennyit.


Viszont ez nem azt jelenti, hogy a króm fogyasztana vagy étvágyat csökkentene! Arról van csak szó, hogy a hiánynak lehet ilyen hatása is. Ha megfelelő a krómszinted, a túlsúlyod/étvágyad nem annak a következménye, így a pótlás sem ér semmit, hisz már eleve elég van.

2018. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, azért kipróbálom és majd megírom hogy hatott :*
2018. aug. 21. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!