Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért híztam/avagy mit kene...

Miért híztam/avagy mit kene (t) ennem?

Figyelt kérdés
Hogy lehet hogy napok óta kalóriadeficitben eszek plusz mozgok, napi 1.5-2l vizet iszom+ zold tea, eszek gyumit zoldseget tehat meg rost is van megis olyan mintha amit megennek beragadna. Tele van a gyomrom meg a beleim es nehezemre esik a szekeles. Eddig minde nap volt, most 2-3 naponta. Hiztam is 1.5 kilot de szerinten nem zsirban. Total dudorodik a hasam, nem is vagyok ehes, csak azert eszem, hogy ne koplaljak es ne lassitsam be (megjobban) az anyagcserem. Mitol van ez es mit tehetnek? Mit csinalok rosszul? Miert nem jonnek ki az etelek

2018. szept. 6. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket eszel? A kalóriaegyenleg nem is annyira érdekes (amúgyis pár nap, az semmi), mint az egészséged s komfortérzeted, ez így semmiképpen nem jó...
2018. szept. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 2 liter víz nagyon kevés, főleg ha mozogsz is (meg nyáron). Nyugodtan felemelheted 4-re is. Nekem is voltak hasonló gondjaim az életmód váltásom elején és a több víz pozitív eredményeket hozott. Váljon szokássá, akkor is igyál, ha kimondottan nem vagy szomjas.
2018. szept. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom az életmódváltással sok új ételt vezettél be. Akár még allergiás is lehetsz valamelyikre, attól is puffadhatsz stb. Próbálj meg kisebb lépésekben kísérletezni azzal, hogy mit eszel. (Meg persze ihatsz többet, ártani nem fog még egy-két liter pluszban.)
2018. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyél céklát reggel meg este mikor nekem nem volt 1 napig székletem ezt ajánlották azóta mindig eszem egy kicsit és van rendesen székletem
2018. szept. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is, az anyagcsere sejtszintű folyamat, nem a székelés gyakoriságát jelzi.


Mik az új ételek, amiket eddig nem vittél be?

Az egy napos koplalás egyébként bélmozgató hatású, lehet, hogy segítene rajtad, ahogy a mentatea is.

2018. szept. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az uj etel vagyis inkabb ital az az un. proteinshake (szerintem ez az egyetlen...)
2018. szept. 7. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ez a másfél kiló még nem hízás. Ennyit simán ingadozik egy nap alatt is, meg a mérleg hibahatárán is belül van.

Lehet, hogy a protein shake nem tett jó és az viselte meg a hasadat.

2018. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azzal a szükségesnél több fehérjét vittél be, akkor okozhat díszkomfortot, szorulás és hasmenést is, ill. irritábilis bélszindrómára hasonlító tüneteket.
2018. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!