Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Jó módszer ez a fogyásra?

Jó módszer ez a fogyásra?

Figyelt kérdés

Ha NEM akarok sokat ( kb 10 kg) és gyorsan fogyni ez jó módszer lehet? :


1 hónapig kevés kcal hogy fogyjak, ~ 1300-1500 / nap. Aztán 1 hónapig (vagy csak 2-3 hétig) ~ 1800-2000 kcal, hogy súlyt tartsak. Azt újra 1 hónapig 1300 és így tovább.

Igaz, így nem 4 hónap alatt megy le 10 kg, hanem 7-8.


Ez így működhet?


2018. szept. 9. 12:36
 1/4 anonim válasza:
38%

Ennek mi az értelme?

Plusz ha nem vagy extra túlsúlyos, 1300 kalória nagyon kevés.

2018. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mivel írtam hogy 10 kg-t fogynék, nem vagyok extra túlsúlyos. De mindegy. Akkor legyen 1500-1600 kcal egy nap, nem ezen van a lényeg. Hanem a módszeren.


És azért akarom így, mert 1 hónapig tudom tartani a "diétát", utána viszont nem. Ezér lenne némi "szünet" hogy újra erőt merítsek.

2018. szept. 9. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Millióféle módszer van, egyeseknek egészen fura, de amíg nekik működik és nem egészségtelen, rendben van.


Ha neked elég az 1300-1500 kcal, nincs vele gond (s pont az extra túlsúlyosaknak nem ajkánlott ez, nekik ez kemény koplalás, egy könnyebb embernek pedig teljesen megfelelő lehet).


Őszintén szólva nekem ez kissé fura, jobbnak tartom az életmódváltást a fogyás idejére állandóbb kalóriabevitellel s inkább több mozgással, de bizonyára tudod, neked hogyan jobb. A szervezetednek jól kell bírnia ezt, amíg a kevesebb kalória nem jelent koplalást.

2018. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi baj lenne abból, ha addig kevesebb kalóriát ennél, amíg lefogysz, miért kell bele 1 hónap szünet?

Én 4 hónapig ettem 1300-1500 kcalt, és leadtam 8 kg-ot. Utána álltam csak át súlytartásra.

De ha neked amúgy jó, te tudod.....

2018. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!