Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó módszer a fogyásra? (Kb.5-1...

Jó módszer a fogyásra? (Kb.5-10kg)

Figyelt kérdés
162 cm es 70 kg vagyok 17 eves lany. Bar nem latszik annyira rajtam en nagyon soknak tartom. Elkezdtem itthon edzeni. Youtube-on találtam egy jó fél órás otthoni edzéstervet amit mindennap megcsinálok.(őszi szünetbe napi kétszer) és emelett minden este sétálok. Fogyhatok így?Értelmes valszokat , koszonom

2016. okt. 24. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak ha a kaja is rendben.
2016. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Keveset eszek,de nem egeszsegesen mert maskepp ehezek es rosszul leszek
2016. okt. 24. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:

Egyél egészségesen többet, akkor nem leszel rosszul (főleg, ha vércukorproblémáid vannak).

Az edzés és séta nagyon jó, de az étrend is nagyon fontos.

2016. okt. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mit értesz egészséges alatt? Mert lehet, azért vagy rosszul, mert valójában nem is egészséges az az étrend.
2016. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egészségesen kéne enned, így ez nem fog menni.


Ha valóban jó étrenden vagy, nem leszel rosszul, sőt, a jelenleginél több valódi tápanyaghoz és vitaminhoz juthatsz, kevesebb kalória bevitele mellett.

2016. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Volt már hogy fogyóztam akkor ilyeneket ettem: sok zöldség,gyümölcs,csirke,rizs,barna kenyér ha már muszaj volt..ilyeneket ettem es sokszor olyan éhes voltam mint az allat mar hanyingerem volt az ehsegtol. Ugy ertem hogy nem eszek egeszsegesen mert peksutemenyt eszek pizzat ilyeneket de ezektol jollakok nem maradok ehes es ezaltal nem leszek rosszul
2016. okt. 25. 15:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem fog menni. Az edzes sem. Elhizott kover malac leszek
2016. okt. 25. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Jaa, hát ha sz@r a hozzáállásod, akkor úgy is fogsz kinézni.
2016. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Péksüti, pizza... Hát, ha ezekből eszel keveset, és mást nem, az durva tápanyaghiányhoz vezethet, amellett, hogy hintáztatod a vércukrodat, ami fogyás szempontjából sem előnyös. Ha tudsz is így fogyni, akkor is sok izmot veszítesz, hiába a torna. Fehérje kell, egy kis zsír is, sok zöldség, némi gyümölcs, minél kevesebb liszt, cukor, műkaja.
2016. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pedig ha ötször vagy szélső esetben akár hatszor ennél egészségesen, akkor nem lennél rosszul. Hidd el, nem akkora egyedi szervezeted van, hogy ne működjön ugyanúgy, mint mi itt mind.
2016. okt. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!