Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez a módszer fogyásra? 4-5...

Jó ez a módszer fogyásra? 4-5 kg-t szeretnék csak fogyni

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok kb.162-3 cm körüli és 66-67 kg. Kicsit soknak találom nyáron jóval kevesebb voltam. Ezért nekiálltam fogyókúrázni. Reggelire müzlit eszek vagy joghurtot, puffasztott rizst (szendvics helyett) ebédre csirkemellet rizzsel esetleg zöldségekkel (eddig mást ettem pl. Tésztafélék stb. ) vacsorára puffasztott rizs csirkemellsonka és zöldségek esetleg a puff. Rizs helyett 1-2 vékony szelet barna rozskenyeret. És többnyire csak vizet iszok. Ez a módszer jó ennyi idősen? 16/L

2016. jan. 17. 18:48
 1/1 anonim válasza:

Ha szeretnél fogyni akkor tényleg csak egy pár kilót kell.

Egyépként teljesen lényegtelen mit eszel. Illetve olyan szenpontbol nem, hogy nem szabad túlzottan keveset enni és főleg ugy ha esetleg kevés az adott étel tapértéke.

Nyugodtan ehetsz változatosabb ételeket is egy a lényeg, hogy mozogj mellê, mert barmien keveset is eszel mozgás nélkül semmit nem êr. Ezt egyépként tapasztalatból tudom

2016. jan. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!