Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb módszer a...

Melyik a legjobb módszer a fogyásra?

Figyelt kérdés

Neten nézelődtem már de ott annyira sok módszer van hogy nem tudok dönteni.:D egészségesen akarok lefogyni célt is kitűztem -5kg egyenlőre aztán -10kg de egy 20 kilót vagy 15 kilót mindenképp le kellene adnom, amúgy 183 cm vagyok és 105 kg

képet is tudok linkelni. sokak szerint nem annyira vészes. [link]



2016. máj. 28. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Íme.

2016. máj. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

MII egyaltalan nem nezel ki 105 kgnak!! jo a merleg?

legjobb modszer a rendszeres futas

2016. máj. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó a mérlegünk annyi vagyok.

8 évesen 65 kg voltam 10_11 évesen 70 kg aztán 13 évesen már 90et ütöttem és kb 4-5 éve vagyok 100 felett..

2016. máj. 28. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A legjobb a futás. Egy óra alatt kb 1000 kalóriát elégetsz futással, míg akármilyen más konditermes kardio gépen max 3-400 megy le egy óra alatt.
2016. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt válaszd, amelyiket hosszú távon be tudod tartani. Mozgás és étkezés együtt szükséges, ha egészségesen akarod. Több mozgásforma is jó, nekem kétféleképpen is ment már: nagy sorozatszámú gyakorlatok 2 órában heti kétszer, illetve rövid, de nagyon intenzív mozgás heti ötször. Én ez utóbbit tudtam az életvitelembe hosszabb távon beilleszteni. Étkezés pedig nagyjából (1-2 kivétellel) ugyanarra épül: kevés szénhidrát, no cukor, napi 3-5-szöri étkezés. Hogy reggel-este mikor-hogy, arra már vannak különböző elméletek - válassz egy Neked tetszőt, amit nem kínlódásnak élsz meg és akkor be fogod tudni tartani.
2016. máj. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!