Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi fogyás 4 hónap alatt sok?

Ennyi fogyás 4 hónap alatt sok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb. Március elején, közepén kezdtem diétázni és azóta 130 kg-ról sikerült lefogynom 106-ra szerintetek ez nagyon sok és veszélyes ennyi idő alatt? Az étrenden teljesen megváltozott szinte.. leginkább tojást, pulyka, csirkehúst eszek zöldségekkel. Az elején számoltam a kalóriát akkor napi kb. 1100 jött ki. Azóta letöltöttem a kalóriabázis appot ahol sok napon 900 kalóriát ír vagy 1000et azonban én nem érzem,hogy éhes lennék semmi rossz közérzet jele nem mutatkozik rajtam. Szerintetek ezt így folytathatom vagy valtoztassak? Ha igen, hogy tudnám úgy megoldani, hogy ne hizzak? Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segit!!

2018. júl. 2. 23:59
 1/8 anonim válasza:
Gratula. Én Márciustól Júniusig 18 kilót adtam le. 104-ről 86 kilóra. De már egy v8ssza is szaladt. Juj.
2018. júl. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én február 10 körül kezdtem - szintén nagy felesleggel - és 26 kg-ot fogytam azóta. Szerintem egész jó, bár nem mondom, hogy nem lehetett volna több, de ennyiért is megszenvedtem. Amikor odaraktam magam 600-800 kalória körül vagy alatt étkeztem. Utóbbi 1,5-2 hónapban pedig elkezdtem futni. Ami érdekes még az, hogy hány cm vagy? :D

2018. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szintén gratulálok mindkettőtöknek! :) 191 cm vagyok, átlagos munkát végzek 2 naponta pedig futok! (Átlagosan 1 km-t) :)
2018. júl. 3. 00:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyél picit többet, és nem fogod vissza hízni.

Mondjuk 1500kcal jónak tippem fogyáshoz, ez az 1000 ez lehet már káros is.

További sok sikert!

2018. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 4. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen nagy súlyból még viszonylag könnyű fogyni és gyorsan is megy. Ha valaki 70 kilóról fogyna 45-re ugyanígy, na az már veszélyes lenne.
2018. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2018. júl. 4. 19:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Privatokat is köszönöm!:)
2018. júl. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!