Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem tudok fogyni. Lehet hogy...

Nem tudok fogyni. Lehet hogy el kéne mennem valamilyen dokihoz? Milyenhez?

Figyelt kérdés
Napi 1200 kcalt nem lépem túl, van hogy csak 700-800at viszek be. Igyekszem tartani magam a kiszámolt fehérje szénhidrát zsír értékeimhez is. Minden nap sportolok, van hogy napi 2x is. (Görkori, futás, edzőterem, bicó - ezeket nyomatom) és így is ha fogyok az csak nagyon minimális, van hogy hízok is pl egyik napról a másikra fél vagy egy kilóval több vagyok. Már gondolkodom hogy nem e vmi egészségügyi problémám van, de milyen dokihoz kéne mennem? Emésztés, pajzsmirigy,...? Már nagyon el vagyok keseredve. 18/L
2018. szept. 22. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

"egyik napról a másikra fél vagy egy kilóval több vagyok."


Ezt hívják egészséges és természetes napi súlyingadozásnak.


Koplalás pedig hülyeség, csak belassítja az anyagcserét, és hízékonyabbá tesz.

Egyébként mennyire is szeretnél lefogyni?

2018. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan 1500 körül volt a napi bevitelem. Azért csökkentettem, mert nem fogytam semmit vele, volt hogy még híztam is. 165 cm vagyok, 63 kilóval jelenleg, kb 56ra le szeretnék fogyni.
2018. szept. 22. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Belgyógyász, endokrinológus.
2018. szept. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pajzs mirigy alul működésed van, nézess laborban vérvételen TSH-t
2018. okt. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!