Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok gyorsan fogyni?...

Barbella03 kérdése:

Hogyan tudok gyorsan fogyni? 10Kg-t szeretnék fogyni de kicsi még a lányom mellette nem tudok elmenni fitnessbe sajnos Esetleg van e valamilyen házi praktika?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Heti 0.5kg fogyás lehetséges, ha semmit nem eszel, akkor talán megvan rövidtávon a heti 1kg minusz is. A gyors fogyás után gyors hízás következik, úgyhogy jól gondold át mit csinálsz a testeddel. Egyél kevés zsírt, sok rostot. Én vegán vagyok, így csak hüvelyeseket, zöldsgeket, gyümölcsöket, rizst, krumplit stb eszem. Heti 3-4 alkalommal túllépem a napi energia szükségletemet kb 500-1000 kalóriával, mégse hízok. A szénhidrát nem hizlal :) A zsír az ami hízlal (pont ezért zsír a neve xd)
2016. máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat, hogy az anyuka babakocsit tolva ment el futni.
2016. máj. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1 hüvelyesek helyett, hülyeségeket olvastam. xD


Egyébként nem muszáj fitnessbe menni, vagy elmenni otthonról. Saját testsúllyal végzendő gyakorlatok is vannak. Tele van a net ilyenekkel. Én úgy szoktam rákeresni, hogy "printable workout sheets" mert ez átlátható. Csak figyelj arra, hogy bemelegítés és nyújtás is legyen. :D

A gyors fogyás tényleg nem jó, gondold át.

2016. máj. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-assal értek egyet. Én eljárok crossfit-re, de ott is többnyire saját súllyal edzünk. Az edzés 70%-át otthon is megtudnám csinálni, csak ugyebár csoportos edzésen motiváltabb az ember. Amihez egyéb eszközt is használunk az a súlyemelés, kettlebell. Ezeket végszükség esetén helyettesítheted nehezebb tárgyakkal, amiket otthon is megtalálsz. Akár vizes palackkal is. Simán nem evéstől gyorsan fogysz, de aztán szempillantás alatt vissza is szeded, mert amikor abba hagyod a diétát, akkor azonnal elkezd eszeveszettül raktárazni mindent a tested, amit megeszel.
2016. máj. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es khm, azért a szénhidrát ugyanúgy hízlal, valszeg a többi napodon meg kalóriadeficitben vagy, vagy más módon elégeted az extra kalóriákat, azért nem hízol


Kérdező: Házi praktika a mozgás, nagyon jó videók vannak fent otthon gyakorlatokra. Sajnos gyors fogyasztómódszer nem létezik, ha lenne, nem lenne több kövér ember.

2016. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szènhidràt nem hízlal? Ekkora baromságot is règ olvastam. A CH az egyik legnagyobb gond. Ha magas CH-n vagy, szinte lehetetlen fogyni. Zsìrra is kell figyelni, de a legtöbb embernél az nem kavar bele a fogyasba.


Kèrdező!


Figyelj a feherje, ch, zsír arànyàra amit beviszel. Egyèl feher hùsokat, zöldsèget, ch-nak pedig lassù felszìvódàsúakat. (Barna rizs, bulgur, quinoa? Tk tèszta). Mozgasnak pedig sèta, ha tudsz futhatsz is, akàr babakocsival is. Lattam mar èn is fitt anyukàt azzal futni.

2016. máj. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!