Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez már haladást jelent?

Ez már haladást jelent?

Figyelt kérdés

Körülbelül 50 napja csinálom a kalória számolós diétát. 4-5 nap kivételével mindig becsülettel tartottam az 1200-300 kalóriát, igyekeztem persze nem hamburgerből bevinni. :)


Mellette elég aktív életmódot élek olyan szempontból hogy rengeteget sétálok a mindennapi teendők ellátásához. (Kb oda-vissza 2,5 kilométert sétálok a vonat állomás és az házunk között) De nagyon gyakran kb 3-4x egy héten több mint 10.000 lépést teszek meg, ahová lehet gyalog megyek.


A kérdésem arra vonatkozik, hogy ma mértem le magam centivel és mindenhonnan kb 2 centik mentek le. (Mell, derék, csípő)


Ez a szám 50 nap alatt realis? Esetleg túl sok/túl kevés ennyi idő alatt. Azt hozzáteszem hogy nem 20-30 kiló felesleg van rajtam. Max 7-10 kiló. :)


Köszönöm a segítséget!!



2018. okt. 26. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon is reális. Bár ez egyénenként változó. Én 2 hónap alatt 4-6 kilót fogytam és a derekam 101 centiről lement 95 centire úgy hogy mellette heti 3-4x edzem és 1300-1800 kalóriát viszek be. Szóval szerintem jól csinálod bár azt ne felejtsd el hogy az elején még vizet veszítesz. :)
2018. okt. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez nagyon jó ütem és jól csinálod!
2018. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2018. okt. 27. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!