Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen ebédet tudnátok ajánlani?

Milyen ebédet tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Ebéd ötleteket szeretnék, unom egy kicsit a csirkét. :D 500- max 600 kcalt eszek ebédre.

Egész nap ezen agyaltam, miket tudnék készíteni. Annyit érdemes tudni, kevés zsiradékot fogyasztok, tehát olyan étel kellene, aminek az elkészítéséhez nem szükséges 10g-nál több zsír.



2018. nov. 12. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
4 tojás, cukkini szelet kenyèr. (teflonban v kerámia serpenyőben el tudok készíteni teljesen olaj nélkül)
2018. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
A főzelékek tökéletesen jó ebédnek, zsír nem sok kell hozzájuk, és még kalóriában is kedvezőek. Vagy épp az minap ettem káposztástésztát, abban sincs sok zsír.
2018. nov. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Töltött káposzta.
2018. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Cseréld le azonos kalória értékű halra vagy pulykára a csirkét. Miért eszel iylen kevés zsírt?
2018. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Diétázom, a kcal mellett figyelek a makrókra. :)
2018. nov. 13. 12:59
 6/9 anonim ***** válasza:

1. Összedarabolsz pulykamellet, répát és karfiolt. Először megsütöd a sózott-borsozott húst kicsit kevés olajon, rá a répa, öntesz alá egy korty vizet, lefeded, pár perc múlva mehet rá a karfiol. Fűszerezed (fokhagyma, paprika, majoranna stb., ami illik hozzá), aztán ha megpuhult minden, akkor öntesz rá egy kis natúr joghurtot. Köretnek ami tetszik.


2. Pulykamellet felkockázod, megpirítod, majd feldarabolt gombát raksz rá (én úgy szoktam hogy amennyi hús annyi gomba). Só, bors, paprika mehet rá. Ha kész, akkor egy kis liszttel meg natúr joghurttal lehet sűríteni, de a liszt el is maradhat, csak akkor főzd el a levét.


3. Teljes kiőrlésű tésztát kifőzől. Tonhal konzervet (saját lében) összekeversz natúr paradicsom szósszal, konzerv kukoricával

és fűszerekkel, összekevered a tésztával és sütőben kisütöd. Ha belefér, mehet rá sajt is.


Van még receptem, de feleslegesen nem töröm magam. :D akit érdekel írjon, és küldök még.

2018. nov. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kicsit kevés olajon az kevés olajon akart lenni :D
2018. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A teljes kiőrlésű kenyér az, amibe beledarálnak mindent, ugye? Vagyis benne van az is, ami a fehér kenyérben...
2018. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha sikeresen leakarsz fogyni az agyadnak már el kellet jutnia volna arra a szintra hogy nem élvezetből, izgalomból egyél, hanem mert szükséged van a tapanyagokra. Masfel even at szinte mindennap csirkemellet etten ebédre, nem azért ettem hogy élvezzem.
2018. nov. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!