Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

96kg ártatlanság vagyok : (.2hónapja diétázom

160gramm ch engedélyezett

De én sosem haladom meg hétköznap a 100is alig.hétvégén azért 140g ch eszem,nem sok ez? Vagy elindúl majd a fogyás?


2018. dec. 8. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, bizonyos értelemben számít, de úgy értettem, hogy nem a kevés vagy sok ch miatt fogy vagy hízik valaki és kész, amit sokan gondolnak. Ez csak egyetlen tényező.


Amúgyis sokféle ember van. VAN, akinek számít a ch. Nekem számít (ugyanúgy fogynék sok ch-val, ha kalóriadeficitet tudnék elérni úgy, de általában nem tudok), de ismerek olyat, akinek nem, bármilyen étrenden ugyanannyira könnyen és jól fogy, ha képes a kalóriát korlátozni (s emiatt éhezni, mert a kalóriával lakik jól, összetételtől függetlenül). S van, akinek tényleg bekavar egy picit az anyagcseréjébe, hormonálisan.

2018. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
láttam a tvben 1 csajt aki úgy fogyott h egyik nap mindet evett a másik nap csak 500kalóriát...kikéne próbálnom
2018. dec. 9. 21:15
 13/13 anonim ***** válasza:
ez mekkora ökörség már..
2018. dec. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!