Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Valaki aki ért hozzá, nem...

Valaki aki ért hozzá, nem pedig egy sablonos google-választ ad?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, rendszeresen járok kondiba. Vékony vagyok, kezdek izmosodni is. Sajnos hasam van, nem tudtam tőle megszabadulni. Milyen étrend kellene, és kb. mennyi kalória, hogy továbbra is izmosodjak, de ne növesszem az így is kiálló hasam? Alapból 2000 kcal körül eszem, mozgás miatt. A minimális nasikról sem mondtam még le eddig, de nem hétpofára zabálok tömény csokoládét, csak mindennap 1 valamit.

168 cm és 55 kiló vagyok jelenleg.


2018. dec. 15. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezt nem lehet megmondani, neked kell kitapasztalnod, hogy mennyivel izmosodsz szép lassan, minimális zsírosodással. Ez genetikafüggő is, de általában aki nagyon zsírosodik, az túl sokat eszik.

Elég fura, ha kiálló hasad van ilyen számokkal, bár lehet, hogy a pici felesleged mind ott van, sokan hízunk először hasra.

2018. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Sok az a 2000 és hulahopp karikát javasolnék.
2018. dec. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Kép? A hasadról, nem egész alakos
2018. dec. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
El kell dönteni, hogy tömegelni akarsz, vagy szálkásítani. A kettő egyszerre nem megy.
2018. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

??? Ilyen adatokkal felesleged sem hinném hogy van.

Szívesen elbeszèlgetnèk veled erről ha gondolod, mert több dolgot is kéne tudnom hogy tudjak segíteni.

Nem lehet hogy puffadsz?

Nem lehet hogy azért tűnik nagynak a hasad, mert minden másod vékony és így néz ki nagynak?

Nem lehet hogy genetikád?

Nem lehet hogy csak te látod annak?

Hidd el nem rossz indulásból mo

2018. dec. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

*elküldtem véletlenül.

Szóval nem rosszból mondom ezeket de nem ártana tudni...

Most ez barmi miatt lehet

2018. dec. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg személyre szabott diétát szeretnél vagy esetleg edzés tervet ami hatásos akkor 2 út van. A megfelelő forrásokat áttanulmányozva, kísérletezéssel magadnak megalkotod vagy átdolgozol magadnak egy meglévőt. Vagy fizetsz érte.
2018. dec. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!