Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Van itt köztetek, aki ugróköte...

Van itt köztetek, aki ugrókötelezik? Mi a véleményetek róla? Jó fogyáshoz, alakformáláshoz?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az egyik legjobb alakformáló testmozgás
2019. febr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó alakformáló az ugró kötélezés, én napi 10 percet csinálom és már több mint fél éve, eleinte nagyon nem ment, de idő haladtával nőtt az állóképességem!

Érdemes bele kezdeni, persze ehhez nagy kitartás és napi rendszerességgel érdemes, sok sikert hozzá!

2019. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fejleszti az állóképességet. Barátnőm boxol és még egy ilyen kemény sportban is az erőnléti edzések egyik alapját képezi az ugrókötelezés, minden alkalommal van nekik.
2019. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Én is elkezdtem 1 hónapja ugrókötelezni heti 4szer😀remélem meglátszik hamarosan.
2019. febr. 24. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Én féléve ugrókötelezek 24-30percet és a vádlimat n agyon szépen átformálta és fogytam is. :)
2019. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!