Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki ért a...

Van itt valaki, aki ért a nagy súlyleadáshoz, alakformáláshoz, és segítene?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy alacsony nőként közel 110 kilós súlyról elindultam fél éve, most 86 vagyok, de nagyon csúnya a kép. A hasam, combom, nagyon plötyi mindenem. Fog ez változni? :( Mivel még mindig van rajtam 20+ felesleg, ezért eddig nem nagyon mertem durván sportolni, mert féltem a térdem, izületeimet, ezért csak gyorsgyaloglok, túrázok, kirándulok rengeteget, főleg most nyáron nagyon belendültem, az összes létező hegyet bejártam a környéken a barátokkal. Ha van itt hozzáértő, szívesen küldenék egy képet, hogy hol tartok, mert elvileg félúton vagyok pont, de csak akkor, ha nem kapom a fejemre a savat - ezen már túl vagyok, és tisztában is vagyok vele. Még mindig nagyon kövér vagyok, de félek, hogy ha nem kezdek el most erősen alakot formálni, akkor borzasztó vége lesz, most sem tudom, hogy ebből az állapotból hogyan lehetne kilábalni, vagy hogy egyáltalán mik az opciók akkor, ha az ember ekkora súlyról indul. Insanity elkezdhető már most is? Vagy 86 kilóval még durva lenne (163-165 cm)? Jól szeretném csinálni, ezért kérem a segítségeteket.


A fogyásom üteme az egészséges határon belül van bőven, háziorvos is felügyel, ezért sem értem, mitől ennyire másabb a testem, mint más 86 kilós nőnek. Nem számolok mindent, de fehérjéből bőségesen, ch-ból keveset eszem, a zsírt sem száműztem. Egy ideig a vacsorát biotech fehérjével váltottam ki (nőknek való étkezést helyettesítő), stb. Köszönöm, ha válaszoltok!


2014. aug. 10. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nyugodtan elküldheted a képet. Egyébként erősítő edzés van vagy csak aerob? Az izom adja a test formáját, ezért tartom hülyeségnek ha valaki fogyni akar az csak fut(vagy egyéb más). Kezdj el súlyzózni, vagy calisthenicezni, hogy jöjjön az izom is.
2014. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! irtam privit!
2014. aug. 10. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!