Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 hónap elég alakformáláshoz,...

4 hónap elég alakformáláshoz, fogyáshoz?

Figyelt kérdés

Kilókban 5 kg felesleg van rajtam. Ez (szerintem) leadható 1-2 hónap alatt is, de nem súlyból szeretnlk kiindulni. Régen túlsúlyos voltam, de lefogytam a jelenlegi súlyomra kosárlabdázás miatt. Abbahagytam a kosarazást, és koplalással lefogytam 6-7 kg-t. Izomból. Aztán ez a 6-7 mind vissza is jött, csak zsírban. Nem kötök magamnak határidőt, mert eldöntöttem, hogy nem csak addig szeretnék egészségesen élni, amíg leadom ezt a maradékot, hanem utána is, csak érdekelne, hogy így sikerülhet-e látható eredményt elérni 4 hónap alatt, hogy szebb alakom legyen?

Minden nap sétálok az iskolába, összesen 1,5 órát. (ezzel kb 300-320 kcalt égetek el). Mellette itthon heti 3 alkalommal saját testsúlyos edzést végzek (BBG) ami fél óra. Gyakran itthon is kimegyek 1-1,5 órát kutyát sétáltatni. Futni szeretnék régóta, de nemrég épültem fel sérülésből, és júniusban fogok elkezdeni valamilyen harcművészetet (kickbox, karate vagy tkd) és addig nem szeretném hogy valami baj legyen. A fenti harcművézetből heti 2 edzésem lenne.



2017. ápr. 26. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap alatt látványos eredményt érhetsz el, de a legfontosabb, hogy a táplálkozásod rendben legyen, a mozgásnak önmagában nem lesz szignifikáns hatása.
2017. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőven! Én 4 hónap alatt 20 kilót fogytam.
2017. ápr. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kilókat a legnehezebb leadni de ennyi ido alatt menni fog kitartas.
2017. ápr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Bőven látszani fog.

Én is BBG-zek, 6. hétnél járok, és már most látványos (mondjuk nem volt sok feleslegem, inkább puhány, "skinnyfat" voltam).

2017. máj. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!