Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Volt aki csinált 1000 kalóriás...

Volt aki csinált 1000 kalóriás diétát? Mennyit fogytatok vele, mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van ilyenkor a kötelező: "életmódváltás" meg a "sportolj inkább" meg a bármilyen formájú lehülyézések...de engem tényleg az érdekel, hogy:

-Ki az aki számolta a kalóriát

-1000 nél nem többet

-és mennyit fogyott vele, mennyi idő alatt


Köszi.


2019. márc. 11. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csináltam. Igazából ezerkettőt állítottam be, de az esetek 90%-ában nem ettem többet 1000-nél. De én emellé heti 5-6 alkalommal 1 órát mozogtam is, és csak fehér húsokat ettem salátával, sovány túrót, tojást, meg ilyesmiket. Több mint 20 kiló ment le kb. 4 hónap alatt.
2019. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

3 hónap alatt 14kg ment le sport nélkül. Ez 10 éve volt.

Azóta szültem, újra meghíztam.

Most 1200t eszek, heti 2 zumba, + itthon torna. - 8nál járok.

2019. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csinàltam...soha többet! 6 kg/ 2 hónap alatt. De nekem mégsem vàlt be. Sokat voltam éhes, szédültem, fàradt voltam , szarul éreztem magam stb Szàmomra nem tartható hosszútàvon. Ha meg nem tudja tartani az ember, kegyetlenül visszahízik.

. Ìgy vàltottam szénhidràtcsökkentett diétàra amit a magam igényei szerint alakítottam àt életmóddà. Ezzel sokkal jobban érzem magam. 2 hónap/ -4 kg.

2019. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
12 kg 3honap alatt napi 30perces mozgas a 1000 -1200kcal bevitelell de nem igen haladta meg az 1000et, de vissza is hiztam sajbos
2019. márc. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálam is lesz sport (futás) és néha mályva tea segítség. Hát majd meglátjuk. Már csináltam pár napot, elég kemény cucc ezer-1500 kalórián élni. Mondjuk este 8-ig csöppet sem zavar ha keveset eszem, általában utána van kajapánik. De nagyon remélem pár hét után ez is elmúlik majd. :)


Köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 21. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!