Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kalóriás kerettel,...

Napi 1000 kalóriás kerettel, heti 3x3 km kocogással és mindennap 30 perces tornával meg fog látszani az eredmény 3 hónap elteltével rajtam?

Figyelt kérdés

Ilyen ételeket tervezek beiktatni az étrendembe: tojás, főtt brokkoli, karfiol, natúr csirkemell, natúr joghurt, sárgarépa, alma, zabkása cukor nélkül, káve (de americanosan, cukor és tejszín nélkül); ezekből ennék mindennap annyit, hogy 1000 kalóriát vigyek be körülbelül.

Mosf kezdem a futást, így azt tervezem, hogy januárban heti 3x3 km-t kocogok, majd ezt februárban-márciusban emelném 4 km-re. Emellett, mindennap tornáznék fél órát; sajnos nem vagyok valami jó kondiban, így eleinte biztos lassabban fognak menni a gyakorlatok, de a napi fél órát mindenképp szeretném így is végignyomni. Találtam egy szimpatikus oldalt, ahol szerintem jó gyakorlatok vannak - főleg a combról+fenékről szeretnék fogyni, így ezek a sorozatok ideálisnak tűnnek: [link]

Természetesen folytatnám a rendszeres sportot és tartanám az étrendet április után is, de amiatt irányult arra a kérdésem, hogy április elejére látszani fog-e az eredmény, ha ezt a fogyókúrát most kezdem el, mert akkor lesz a ballagásom, és szeretném addigra formába hozni magam egy kicsit. :) Jelenlegi adataim: 160 cm / 63 kg és a célom egyébként 55 kg lenne.


Mi a véleményetek? Ha nem megfelelő a módszerem, min tudnék változtatni, hogy eredményes legyen a diéta?


Köszönöm előre is a válaszokat!

19/L



2019. jan. 4. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 1500 kalóriát vigyél be ennyi mozgás mellett. 1200 alá akkor sem szabad menni, ha semmi mozgás nincs az életedben. Belassul az anyagcsere, stb.

Lassabban fogyni jobb.

2019. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg ne vond meg magadtól amit kívánsz, ne koplalj. 1500kcal ahogy azt előttem írták legyen az alap,alább sohasem. Bő víz sok fehérje, megfelelő szénhidrát

Változatos étrend, mindent mértékkel

Amiket beiktatsz kaják tökéletesek

2019. jan. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen meg fog látszani, de nem kell ahhoz koplalni, egyél 500al többet, mert nem fogod bírni
2019. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8 kg-t áprilisig sanyargatás nélkül, ésszerű keretek közt is fogyhatsz.
2019. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
1000 kalória? nem 150 kilós vagy ember, jó neked az 1500 is
2019. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem jó az 1000 kalória, mert ha megáll vagy nagyon belassul vagy megáll a fogyásod, nem fogod tudni hova csökkenteni.

Ha elkezded egy 1500 kalória körül, és nem fogysz tovább, még mindig csökkentheted mondjuk 100 kalóriánként. Fordítva ez nem fog menni.

Szóval, szerintem próbált ki az 1500-at, és ha azzal nem fogysz, még mindig mehetsz lejjebb. De szerintem fogyni fogsz.

2019. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
- 1 megáll, elnézést, nem figyeltem...
2019. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azért lepett meg, amit valamelyikőtök írt azzal kapcsolatban, hogy ennyi mozgás mellett egyek 500 kalóriával többet, mert a kalóriabázis.hu szerint ennyi mozgás és 1000-1200 kcal keret mellett érhetem el a kitűzött dátumra a célt. 3 km kocogással állítólag 250 kcal-t égetnék el, a tornával pedig, amit belinkeltem, csupán 80-90 körül. Az oldal úgy számolja, hogy ennyi mozgás mellett a fent írt keretet kell tartanom ahhoz, hogy fogyjak.
2019. jan. 4. 10:56
 9/11 anonim válasza:
Akármit ír akármelyik oldal, 1000 kcal akkor sem egészséges tartósan. Sokan elkövetik ezt a hibát, hogy radikális változásokat akarnak, koplalnak, de az a vége, hogy utálják az egészet, és amint elérték a céljukat, visszahíznak mindent. Sokkal észszerűbb, ha _kicsit_ lassabban fogysz, de az nem koplalás, nem önsanyargatás, és akkor az embernek van motivációja folytatni a dolgot, életmóddá tenni.
2019. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ha figyelnél a kaloriabazis azt is irja hogy egészségtelen ha 1200kcalnál kevesebbet viszel be.... ha sportolsz akkor meg 1500.
2019. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!