Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriás lenne a megfelel...

Hány kalóriás lenne a megfelelő csalónap?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy 160 cm-es és 60 kg-os lány vagyok. Követem diétát, napi 1400-1500 kalóriát szoktam bevinni. Mellette még heti 3x sportolok is, kosarazok. Egy-két hetente tartanék csalónapokat, hogy az anyagcserém begyorsuljon és ne stagnáljon a súlyom. Kb 53-55 kg lenne a célom. Szerintetek ilyen "adottságokkal" a csalónapokon hány kalóriát vigyek be?

2019. márc. 2. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi a testzsírszázalékod?
2019. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
29%
2500 kalória
2019. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Normalis dieta mellett nem igenyel az ember csalonapot, illetve nem lassul le az anyagcsereje, szerintem akkor mar inkabb igyal tobbet, emeld a kaloriakat minimalisan, es mozogj tobbet, heti fel kilos fogyast lojj be celnak.
2019. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Nem kell ilyen módon csalónap. Nem kell látványosan több kalóriát enni. A csalónap az, hogy simán megeszed a csokit, sütit, vagy amit szeretsz, de abból sem óriási mennyiséget. Csak mondjuk nem egy szelet sütit eszel, hanem megeszel 2-t.

Szerintem 1500 kalória egyébként túl sok fogyáshoz.

Nekem 59 kilóval 1600 kcal az alapjárat.

2019. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Nincs kötelező csalónap, fogalmam sincs miért terjedt el ez a tévhit de semmi valóságalapja nincs. Akkor tarts csalónapot ha kicsit túl falánk és akaratgyenge vagy az étrendedhez és úgy érzed nem tudod nélküle tovább fenntartani. Én életemben nem tartottam de embere válogatja.
2019. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom miért 0ás az 5ös,szerintem igaza van. Én pont falánk és akaratgyenge vagyok.

Én azért tartok csalónapot, mert van ami teljesen ki van iktatva, de kívánom és nem vagyok hajlandó két falatot enni belőle. Bár vannak alternatívák, más íze van ha máshogy van elkészítve.


Szóval nálam a csalónap rendszertelen, általában 2000-2500kcal, de beleszaladtam már 4000be is.

1200 a keretem, sportolok, szépen fogyok a csalónapok ellenére is.

2019. márc. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Heti 1 csalónapom van, volt mindig is. Annyit es azt ettem amennyit akartam. Nem foglalkozok a kaloriakkal akkor. Tekintve hogy már elég nagy állat lettem, simán megeszem vagy 3 big macet nagy krumplikat haverokkal ha elmegyem csalonapon.
2019. márc. 3. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincs előre betervezett csalónap. Ha "csalok", akkor sem lépem túl a kalóriakeretet, csak a CH keretet.
2019. márc. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csalónap az, amikor elengeded magad, és annyit eszel és abból, ami jól esik, kalóriaszámolás nélkül. Nekem ilyen pl. a fagyizás egy teljesen önkiszolgáló helyen, ahol mindenféle bizgentyűt, pl. franciadrazsét, vagy csokis keksz morzsát lehet rászórni a fagyira.
2019. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Megfelelő csalónap nem létezik. Ez az anyagcsere gyorsításos hülye duma csak kifogás.
2019. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!